Proszę oceńcie obiektywnie V lo w Krakowie.

Goszanna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam ;)
Czy ktoś z was jest lub był uczniem V LO w Krakowie ? Zależy mi na obiektywnej opinii. Dużo czytałam, ale na marne bo dowiedziałam się tylko, że to szkoła dla "kujonów" (nie obrażając nikogo), że dostają się do niej sami laureaci, nauczyciele zajmują się tylko osobami startującymi w konkursach. Wiem, że bardzo często są to bzdury, ale chciałabym wiedzieć jak jest naprawdę. Od września planuję rozpocząć naukę, w którymś z krakowskich liceów, niestety nie potrafię wybrać i sugeruje się tylko rankingami. Dodam, że nie mieszkam w województwie małopolskim, a do Krakowa mam około 400 km. Nie wiem jak poszły mi egzaminy gimnazjalne, byłam członkiem samorządu szkolnego, wolontariatu i zostałam finalistką z geografii i fizyki. Moje oceny: polski-5 biol-5, chem-6, fiz-6 mat-6. Boję się, że to nie wystarczy na profil biol-chem-fiz.
 

tama

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ja się dostałam i też byłam finalistką z dwóch przedmiotów. oceny miałam trochę gorsze. Olimpijczykami się w ogóle nie zajmują oni siedzą w domu i sami się uczą. Co do krepetycji to jakieś dziwy.U mnie w klasie może ze dwie osoby chodziły na jakieś korki. Kilka acób które nie chodzą na duzy angielski chodzi prywatnie na ten język. Oczywiście mnóstwo osób ma inne zajecia szkołę muzyczną ,sztuki walki mniej lub bardziej ekstermalne i nne zajęcia. 15 minutowa przerwa wystarcza do nauczenia się na kartkówkę z nieważnych przedmiotów. Wszyscy się pilnie uczyli przez jakieś dwa miesiące w pierwszej klasie. potem ... :) Obydwie biologiczki wspaniale przygotowują do matury. Jak można brać tu korepetycje z biologi ???!! chyba tylko żeby coś popsuć...
 

basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiesz, jakby to było pierwsze-lepsze forum z jednym złosliwym wpisem... a to grupa z 1300 fanami, każdy post lajkują dziesiątki Piątkowiczów, z nazwiska, więc ja wierzę w to, co tam napisali.
 

kaffys98

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam, moglby ktos podac zeszloroczne progi punktowe na poszczegolne profile w V LO w Krakowie?
 
Do góry