prosze o rade

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
WItam bardzo was prosze szczegulnie tych kturzy zajmują się kulturystyką o pomoc. Pół roku temu postanowiłem zaczać ćwiczyć i odrazu bez czytania na forach co jest dobre itd kupiłem sobie HMBolon 1cap /1320mg tak pisze na opakowaniu (fioletowe ) kupiłem bo pisało że w odrużnieniu od kreatyny przyrost masy dłużej się utrzymuje brałem przez 2 tygodnie i żeczywiście efekt był szybki ale później odstawiłem mam tych tabletek 650 sztuk i chciałbym zacząć znowu je brać bo leżą na półce nie po to wydałem kase żeby się zmarnowało ale moje pyt to czy tgdy bede brał to przy wzroście 1,78 i wadze 63kg to moje mięśnie dużo urosną ? bo niby pisze ze przyrosty masy jest ale tez pisze ze spala tkanke tluszczowa wiec niewieim nie chce schudnąć tylko przybraxc na masie wiec troche sie obawiam:( nie piszczcie że jestem amator bo wiem o tym dlatego szukam pomocy u kogoś kto coś na temat kulturystyki wie .
POzdr dla wszytkich :)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Pewnie o HMB dowiedziałeś się od "PAKERÓW" z osiedlowej siłki :lol: nie stosowałem ale podobno przereklamowane, na twoim miejscu to wziąłbym się za jedzenie to przytyjesz i nabierzesz masy nie mam na myśli obżerania tylko dietę na masę, HMB odstaw.
 

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
prubowalem diet ale nie działaja nie moge przytyc wiec wole suple prosz eodpowiedzcie tylko na moje pyt :)o hmb
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Nie urośniesz dzięki HMB bo to co uda CI się nabrać spadnie po 2tygodniach jak skończysz brac hmb. Łap się za michę i nie gadaj że nie działa możesz mieć szybko metabolizm ale bez przesady dobrze zbilansowana na pewno pomorze.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
HMb- aminokwasy, bierzesz zazwyczaj przy diecie redukcyjnej, zeby zminimalizowac spalanie mięsni. wiec na tym to ci zazwyczaj nic nie urośnie. łap sie za diete. mówisz ze nic nie urosles na diecie, to moze ją wstaw, bo jedzenie kanapek nie można uwarzać za diete
 

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
czyli hmb na smieci ?? a co polecacie do szybkiego przybrania na masie ? kreatyne?? a poza nia ?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Napisali ci już chyba koledzy wyżej że podstawa to dieta a nie suple. Wstaw swoją diete i my ocenimy czemu nie przybierałeś na wadze. A kreatyna jest bardziej na siłę niż na mase, aczkolwiek masa też po niej skacze. Tobie bym nawet odradzał gainera tylko łapać się za miche jak napisali wyżej.
 

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
dobra ok rozumie dieta ok ok :) ale ja chce uzyskac tylko odp na jedno pytanie kture mnie nurtje czy jak spozyje moje hmb to przybiore na masie zwieksza mi sie miesnie moze to trwac tydien niewazne tam pisze ze w tym hmb jest jakas ulemczesc kreatyny wiec hyba powinnem przybrac prawda ?? prosze odp vczy jesli wykorzystam te 650 capsulek to przybedzie mi? tu i uwdzie ?
 
P

P@tryk

Guest
Ani tu ani ówdzie, jedź na razie na diecie, a po pół roku możesz zabrać się za kreatynę i jak chcesz to gainery itp. Tego jest od cholery.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dobra ok rozumie dieta ok ok :) ale ja chce uzyskac tylko odp na jedno pytanie kture mnie nurtje czy jak spozyje moje hmb to przybiore na masie zwieksza mi sie miesnie moze to trwac tydien niewazne tam pisze ze w tym hmb jest jakas ulemczesc kreatyny wiec hyba powinnem przybrac prawda ?? prosze odp vczy jesli wykorzystam te 650 capsulek to przybedzie mi? tu i uwdzie ?

a powiedz z czego chcesz przybrac jak nie bedziesz mial nadwyzki kalori?? suple z niczego czegoś ci nie zrobia.
 
C

compton_style

Guest
Tak jak ci napisał BOSSY, hmb jest na redukcję tkanki tłuszczowej, czyli na odchudzanie lub rzeźbienie. Brałem je i naprawdę jest przereklamowane, bo efekty są niezauważalne jak dla mnie. Dieta jest podstawą, wiesz co znaczy słowo suplement w ogólnym rozumieniu - dodatek lub uzupełnienie. Rozumiesz już?

PS. Zadbaj o poprawną pisownię, bo aż oczy bolą jak się czyta takie zdania.
 
Do góry