Proszę o radę

mzielinskim

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!

Mam dylemat. Nie mogę się zdecydować, jaką piłkę kupić. Chcę wybrać jedną z tych dwóch: SPALDING NBA TF-1000 ZK PRO i Molten GG6. Gralem kiedyś moltenem i nawet dobrze się grało, lecz chcę poznać Waszą opinię, którą piłkę wybrać. Chciałbym zaznaczyć, ze przeważnie będę grał na zewnątrz, na asfalcie, czasem na tartanie. A może jakąś inną piłkę godną polecenia? Proszę o odpowiedź.

Z dziękuję. Pozdrawiam!
 

p1et

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Spalding NEVERFLAT - swietna pilka, mam ja juz prawie 1,5 roku i gram nia do tej poty na asfalcie, jest bardzo wytrzymala takze polecam. Ciekawie wyglada tez TA, a z tanszych to polecam - moze wyglada na niezbyt dobra (tak jak nike 500 albo baller) ale jest to naprawde dobra pilka.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Tak, tak, Spalding NEVERFLAT to naprawdę dobra piłka i warto w nią zainwestować. Wiem, bo nieraz miałam ją w rękach i jest świetna do gry w kosza. Ponadto radzę następnym razem też sprawdzić na tanisport.pl wiem, że mają duży wybór akcesoriów i także piłek. Życzę udanych rzutów, najlepiej takich za 3 punkty:)
 

helper

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam
Sprawa wygląda tak: mój chłopak interesuje się koszykówka. Sam też gra czysto rekreacyjnie i dla przyjemności. Ponieważ nie ma piłki pomyślałam, że może sprezentuję mu taką pod choinkę. Tylko, że ja się kompletnie na tym nie znam. Potrzebuję więc porady. Powiedzcie mi czy kupno piłki tak do 100zł ma sens, bo akurat na taką kwotę mogę sobie pozwolić? Jeżeli tak to doradźcie proszę jaki model czy firma rozmiar czy coś. I czy w ogóle to dobry pomysł na prezent? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie :)

pozdrawiam
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Myślę, że pomysł bardzo trafny, skoro jeszcze nie ma piłki. Polecam Spaldingi, marka z tradycjami, w NBA grają ich piłkami. Jeżeli piłka głównie do gry na zewnątrz, to polecam http://www.allegro.pl/item828713974_spalding_nba_platinum_street_ball.html . Mam taką i jest na prawdę świetna.
 

helper

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dzieki za ta lawine wypowiedzi, jednak najbardziej przypadla mi do gustu wypowiedz c0x więc dzięki za radę ;)
 
Do góry