Prosze o pomoc

mover2

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam pewien problem i nie wiedziałem gdzie go zamieścić więc dałem tu :bag: Więc dziś rano wchodzę na skrzynkę e-mail i wiadomość z FreeLotto że wygrałem 2740.88 $ Mówię WOW super. Kiedyś się tam zarejestrowałem więc podaje im wszystkie dane imię nazwisko adres itp.. Dochodzę do momentu gdzie trzeba wpisać Nr Konta najpierw podałem Nr. Rachunku (konta) Pisze że nie ważny więc podałem nr. karty (ten co jest na karcie) i ważność karty jakiś nr. CVV to wymyśliłem i pisało że dadzą mi tą kasę jak pobiorą 36 $ i nie wiem czy pobiorą coś kasy jeśli podałem nr. karty czy to coś zmienia?? a jeśli się da to czy mogę to odwołać proszę o POMOC :( :( :( :(
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Tez ostatnio chyba dwa razy "wygralem", a nigdzie sie nie rejestrowalem, moim zdaniem to jakies kolejne g*wno, nie potrzebnie podawales numer karty i cvv, teraz chyba moga sobie pobrac kase z Twojej karty... Radziłbym skontaktować sie z bankiem i dowiedziec sie, co Ci w tym przypadku grozi
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Dokładnie, tak samo jak maile z banków z prośbą potwierdzenia pinu :D
 

MeeHow

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam pewien problem i nie wiedziałem gdzie go zamieścić więc dałem tu :bag: Więc dziś rano wchodzę na skrzynkę e-mail i wiadomość z FreeLotto że wygrałem 2740.88 $ Mówię WOW super. Kiedyś się tam zarejestrowałem więc podaje im wszystkie dane imię nazwisko adres itp.. Dochodzę do momentu gdzie trzeba wpisać Nr Konta najpierw podałem Nr. Rachunku (konta) Pisze że nie ważny więc podałem nr. karty (ten co jest na karcie) i ważność karty jakiś nr. CVV to wymyśliłem i pisało że dadzą mi tą kasę jak pobiorą 36 $ i nie wiem czy pobiorą coś kasy jeśli podałem nr. karty czy to coś zmienia?? a jeśli się da to czy mogę to odwołać proszę o POMOC :( :( :( :(

Jesli zarejestrowales sie u nich to po JAKA CHOLERE PYTAJA CIE O DANE PISZAC NA MAILA NA KTORY JESTES JUZ ZAREJESTROWANY?

Powiem Ci tak - podajac im CVV zgodziles sie na pobranie kasy. W ten sposob potwierdziles ze ten ktos albo mial w reku Twoja karte albo TY mu ten numer podales.
Jesli mieliby tylko numer karty to nic. Numery karty drukuja sie przy transakcjach i latwo je przechwycic.
Ale CVV - nie. NIGDY NIKOMU GO NIE PODAWAJ. Chyba ze kupujesz cos przez neta na sprawdzonym portalu.
Teraz skoro maja Twoje CVV to watpie zeby bank Cie wogole sluchal.
Jedyne co moge poradzic to czekaj na wyciag z konta i jak bedziesz mial od nich transakcje to zakwestionuj ja do banku. Normalnie w takiej sytuacji musza skontaktowac sie ze sprzedawca i zazadac potwierdzenia transakcji wykonanej przez Ciebie.
Nie wiem tylko czy nie przechlapales sobie calkiem podajac CVV...

A jak chodzi o wygrane to wygralem dwa razy po 0.5 miliona euro, i chyba ze trzech bylych afrykanskich prezydentow prosilo mnie o pomoc z ich $25.000.000 zdeponowanymi gdzies... ;)


Zycze Ci abys jednak wyszedl z tego obronna reka i o tyle madrzejszy ;)

Pozdrawiam
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Heh może tak źle nie będzie, ale trzeba myśleć zanim coś się zrobi...
 

luzikx

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
hmmm i chłopaczyna dał się wrobić .

A co Ty na to jak Ci powiem że wygraleś wlaśnie 3 tysiące zl. i żeby je otrzymać musisz podać mi numer karty i pin???itd....itp...
 

JBronkar

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja też niedawno wygrałam pisali że wygrałam $10,000,000.00
i moi rodzice mówią że to ściema, nie wiem czy to prawda? Hmm. czy oni będą wysłać czek
czy na karcie?
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Ja też niedawno wygrałam pisali że wygrałam $10,000,000.00
i moi rodzice mówią że to ściema, nie wiem czy to prawda? Hmm. czy oni będą wysłać czek
czy na karcie?

Z tego co wiem to musisz im podać wszystkie dane żeby pieniążki nigdzie po drodze się nie zgubiły i doszły do Ciebie :D
 
Do góry