Proszę o pomoc

Status
Zamknięty.

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Zdarzyło mi się nieszczęście- skradziono mi prawie wszystkie dokumenty w tym świadectwo maturalne i ukończenia szkoły :(
Dzisiaj idę do szkoły zapytac co dalej robić, ale może ktoś z Was wie?
Jestem załamana, nie rozumiem jak to się mogło stać... Po prostu mam niewiarygodnego pecha i przez ten incydent zawaliło się całe moje życie...
;(
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
o współczuję...

co do dokumentów to zgłoś zaginięcie dowodu osobistego, mi zginął na początku stycznia a w lutym jakieś dziwne rachunki zaczęły do mnie przychodzić i miałam trochę kłopotów...co do świadectwa to podejrzewam że musisz pójść do szkoły i tam ci wydadzą nowe ale prawdopodobnie za to zapłacisz.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A składałaś już papiery na uczelnie?
Bo dostanie nowego świadectwa może potrwać:|
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Złożyłam tylko na Śląski.
Reszta jeszcze pozostaje do załatwienia.
Ale byłam już dzisiaj w szkole na policji i może sprawa się wyjaśni, mam nadzieję :(
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Kazali mi złożyć wniosek do OKE o wydanie duplikatu świadectwa dojrzałości, wnieść opłatę i wysłać to wszystko do nich.
Więc tak zrobiłam i w czwartek jadę do OKE może już będzie.
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
Kazali mi złożyć wniosek do OKE o wydanie duplikatu świadectwa dojrzałości, wnieść opłatę i wysłać to wszystko do nich.
Więc tak zrobiłam i w czwartek jadę do OKE może już będzie.

czyli tak jak myślałam, dobrze że to w miarę szybko załatwiają.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Nie wiem jak skradziono Vito.
Ale najprawdopodobniej w pociągu, to najbardziej możliwe bo po tym jak wysiadłam w pociągu poszłam od razu an autobus do domu więc jedynie tak mogło się to stać.
 
G

germanistka89

Guest
wspolczuje ...
mam nadzieje ze wszysko da sie szybko zalatwic ...
ciekawe co sobie mysli teraz ten zlodziej ... :/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Też się tak zastanawiam, ale wiesz w sumie teraz jest to na czasie, więc jaki problem sprzedać to gdzieś na czarnym rynku... Wyniki nie były zły były nawet bardzo dobre. Ktoś na tym zarobi.
Ale na szczęście wszystkie te dokumenty są już unieważnione przez policję, więc nikt legalnie z tego nie skorzysta.
Jadę w czwartek do Krakowa, dzisiaj złożyłam wniosek wraz z opłatą i wszystko to wysłałam do OKE listem poleconym i priorytetem więc na jutro wszystko dojdzie, zadzwonię jutro rano czy tak szybko mi te świadectwo wydrukują i pojadę.
Wiecie co mam już dosłownie dosyć, tak to jest w tym głupim życiu, jak coś się zaczyna udawać i układać to zawsze coś musi się popsuć...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Wiecie co mam już dosłownie dosyć, tak to jest w tym głupim życiu, jak coś się zaczyna udawać i układać to zawsze coś musi się popsuć...

Spokojnie, miałaś niefarta i dużo stresu, ale jak widać wszystko zmierza ku szczęśliwemu końcowi - papiery będziesz miała i spokojnie złożysz :)

Swoją drogą mogę przez ciekawość spytać ile wynosi opłata za wydanie świadectwa?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ok już załatwione :)
Musiałam zapłacić 26 zł. Ale oryginał został mi zwrócony, więc wszystko jest już wyjaśnione :)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No i pozytywnie, Kocurku ;). Najważniejsze to nie dać się złamać okolicznościom tylko działać - dobrze zrobiłaś :eek:k:
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Hurra ! Happy end!
Niemało sobie liczą, ale dobrze, że w ogóle jest taka możliwość :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dzięki za miłe słowa :*
No na szczęście wszystko skończyło się dobrze, teraz niech tylko dobrze skończy się cała ta rekrutacja to będzie idealnie :D
Dobrze, to ja zamykam temacik :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry