Proste sposoby na oszczędzanie

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja jestem maniaczką zakupową i często kupuje na zagranicznych serwisach jak dhgate czy ebay wiec jedyne co moge zrobic to oszczedzac na kursach walut, bo placac w dolarach musze wymieniac i to robię np na kantormania albo w innych kantorach internetowych. Innych metod oszczednosci nie widze - bo z zakpow napewno nie zrezyguje :p
 
M

magiczna

Guest
Ja sporą oszczędność dostrzegłam, jak wymieniłam stare sprzęty agd na nowe - w wyższej klasie energetycznej, zużywające mniej wody i chemikaliów.
A tak to po prostu odkładam gotówkę na koncie (jak mam co:))
 

wojciech_111

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja również korzystam z podobnej aplikacji lepszaoferta, robię zdjęcia rachunkom, które przychodzą, całkiem fajny i sprawdzony sposób na oszczędzanie
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
korzystam z porównywarek cen ubezpieczeń - zazwyczaj z wygodnie. zawsze prare stowek w kieszni zostaje
 

magic992

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jest ich bardzo dużo ;). Radzę, zamienić żarówki na LED-y, przy zakupach trzymać się tylko wyznaczonej listy, a pomysł z skarbonką na jakieś grosze też się sprawdza :D
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Pomysł ze skarbonką u mnie się nie sprawdził, ale żarówki to też powymieniałam na ledowe, zawsze to jakaś oszczędność.
 
Do góry