Propozycja: Gry forumowiczów na górze forum

M

MacaN

Guest
Ja również jestem przeciwko Shoutboxowi widocznemu dla każdego.



Spamerski napisał:
Będziesz się za te słowa smażył w spamowym piekle Osobiście będę przypalał odkopanymi, gorącymi postami z WS
Te, prawnik, lepiej sprawdź ile ci się należy za groźby karalne :szuka:
 
S

Spamerski

Guest
MacaN napisał:
Te, prawnik, lepiej sprawdź ile ci się należy za groźby karalne
Nie wiesz z kim tańczysz :szuka: Angel zlekceważył Spamerów, więc napisaliśmy w pierwszej edycji Kto da ostatni post ponad 100k postów i sprzedał forum Maxowi :szuka: Max również zlekceważył Spamerów i musiał dokładać do biznesu bursztynami :szuka: Ponadto nawet użytkownicy w Piaskownicy wiedzą, że nie ma większej zbrodni niż obraza Spamu :crazy:
 
K

kate2

Guest
Pincerka napisał:
Napisano minutę temu MacaN, dnia 16 Marz 2016 - 13:54, napisał: Moim zdaniem gry forumowiczów to dział śmieciowy :pomidor: :patyk: :bangin: :tongue2:
krzeslo.gif
ranting.gif
bicz.gif
 
W

wiki9969

Guest
Proszę potraktować temat poważnie i powstrzymać się od wszelkiego rodzaju spamu.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
MacaN napisał:
Moim zdaniem gry forumowiczów to dział śmieciowy, ostatnie tchnienie Forumowiska. Trzeba próbować przyciągnąć ludzi także do innych, aktualnie martwych działów, które kiedyś cieszyły się ogromna popularnością, jak choćby psychologia, filozofia i strefa 11.
Zgadzam się z Macanem.
Fajne te gry,ale to tylko zabawa,relaks.
A forum to z zasady wymiana poglądów,pomoc w sprawach bardziej poważnych..

Chyba się nie łudzicie,że taka korekta z przeniesieniem gier ,by coś poprawiła.Myślę,że forum podupada,bo ludzie boją się uzewnętrzniać,może życie powoduje,że brakuje im czasu,a młodzież zwyczajnie woli "fejsa" i inne trendy.
Macan ma rację ,powinniśmy zadbać o inne działy,bo do gier,to nowi wpadną i wypadną,nowi muszą mieć przetarcie w poważniejszych subforach oswoić się,poczuć się jak u siebie.
A co do SB to jeden czort,kto ma zostać,to znajdzie dział ,góra czy dół co to za różnica?
 
M

MacaN

Guest
marek70 napisał:
powinniśmy zadbać o inne działy,bo do gier,to nowi wpadną i wypadną,nowi muszą mieć przetarcie w poważniejszych subforach oswoić się,poczuć się jak u siebie
Otóż to. Kiedy piszesz w poważniejszym temacie, to po odpowiedzi czujesz, że powinieneś się odnieść do czyjegoś wpisu. Takie tematy trzymają forumowiczów na uwięzi.



marek70 napisał:
A co do SB to jeden czort
Nie. SB na dole strony jest często niezauważalny, z tego powodu mało osób z niego korzysta. SB na górze strony zwiększa ilość osób go używających, a ponadto pokazuje nowym użytkownikom, iz trafili na żywe forum.
 
K

kate2

Guest
Do innych działów też nowi wpadają i wypadają. Ale Marku...zapraszamy do częstszych odwiedzin na forum i do poważniejszych tematów :)
 
S

Spamerski

Guest
Gressil napisał:
Działu Gry Forumowiczów na górę nie przeniesiemy. Myślę nad innym rozwiązaniem, ale jeżeli już coś takiego wprowadzimy to najwczesniej za 3-4 tygodnie.
Czyli innego rozwiązania też nie będzie :crazy:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Spamerski napisał:
Działu Gry Forumowiczów na górę nie przeniesiemy. Myślę nad innym rozwiązaniem, ale jeżeli już coś takiego wprowadzimy to najwczesniej za 3-4 tygodnie.
Czyli innego rozwiązania też nie będzie :crazy:
Jeżeli chodzi o rozwiązanie o którym ja myślałem to nie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Do góry