Projektor zamiast tv

heppko

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
No do telewizora podłączysz więcej rzeczy, co by nie patrzeć. Jest więcej wejść HDMI i USB. Do tego jeszcze możesz podpiąc zwykła kablówkę, o ile jeszcze ktoś korzysta. Teraz chyba większość ludzi korzysta z dekoderów. W sypialni mam taki stary telewizor co ma tylko jedno wejście HDMI, ale do niego podłączony jest PS. Dekoder leci po podłączeniu DVBT. W salonie mamy 65 calowego Samsunga matrixmedia.pl/telewizor-samsung-ue65mu8002.html i nie wiem, czy zdecydowałbym się go zastąpić projektorem. Może taki przenośny jak był pokazany wyżej, to spoko, na działkę, czy coś. Ale filmy czy programy, tylko na telewizorze
 

emi_l

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ogólnie to jestem zdania, że projektor to fajna sprawa, ale to będzie dalej tylko dodatek. Jeśli ktoś nie korzysta z telewizora, to pewnie tego typu rozwiązanie wystarczy. Jednak, ja należę do tego pokolenia, które jest przyzwyczajone, że w domu jest telewizor. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że rano wstaje i nie włączam wiadomości, albo po powrocie do domu, nie włączam telewizora.
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mimo, że teraz tak naprawdę wszystko można znaleźć w internecie, to jednak jestem zwolennikiem posiadania telewizora. Nie twierdzę, że rzutniki nie są dobre, bo to fajna opcja na jakiś wyjazd, albo jako gadżet w domu. Jeśli jednak miałbym stanąć przed wyborem, projektor czy telewizor, wybrałbym telewizor. Projektor może potem byłby jako ciekawy dodatek.
 

waxop

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mnie żona przekonała, żebyśmy wykupili netflixa. Potem zaś marudziła, że nie chce tego tylko na laptopie oglądać, to podłączałem lapka do telewizora i przez pewien czas był spokój. A potem znowu, że nie chce przez laptopa. Zaczęły się poszukiwania telewizora i na Matrix Media kupiliśmy Samsung UE65MU8002. Telewizor duży, świetna jakość obrazu i co najważniejsze jest dostęp do netflixa i żona zadowolona
 

emi_l

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
65 cali, to już jest na czym oglądać, pewnie jakość obrazu też robi swoje. Według mnie to jest właśnie przewaga telewizorów nad projektorami. Nie twierdzę, że zakup projektora to zły pomysł, ale jednak telewizor daje więcej możliwości
 

qleszcz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja i tak mimo wszystko będe obstawał przy projektorach. Przede wszystkim nie zajmują tyle miejsca a obraz jest naprawdę ostry. Może to kwestia gustu, albo też tego że to rozwiazanie nie jest jeszcze aż tak bardzo popularne
 

jazgor

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardziej bym obstawiał to drugie, że po prostu mało kto o tym myśli. Co by nie mówić, to jednak większość z osób ma telewizor. To jest po prostu wygodniejsze. Projektory są fajne, ale w ciągu dnia jednak mają swoje ograniczenia. Żeby cokolwiek obejrzeć, trzeba by siedzieć cały czas w zaciemnionym pokoju. Przy telewizorze po prostu nie ma tego problemu. My ostatnio zastanawiamy się nad zmianą tv i znaleźliśmy Samsung UE55MU9002 a tak wygląda youtube.com/watch?v=cSuSGicCTak&t=3s
 
Do góry