Projekt: Same mięśnie w jeden rok vol.3

M

MacaN

Guest
Cześć.

Z dniem dzisiejszym chciałbym zamknąć moje ostatnie projekty i jednocześnie otworzyć kolejny. Projekt: same mięśnie w jeden rok, trzecia edycja.

Jak wiecie edycja pierwsza zakończyła się całkiem sporym sukcesem, edycja druga... cóż... powiedzmy, że jestem na tym samym poziomie, więc się nie cofnąłem.

Tym razem pomysł jest inny. Tym razem moją podstawą będzie codzienny trening wyzwania sally + maksymalna ilość pompek bezpośrednio po ostatnim refrenie. Dodatkowo mam zamiar robić inne wyzwania. Jakie? Zobaczymy, co mi wpadnie do głowy. Będę o tym pisał. W tym temacie codziennie po treningu będę pisał co zrobiłem w danym dniu oraz naturalnie będę was informował o dodatkowych wyzwaniach, jakich się podejmę.

Zachęcam do obserwowania tematu, do obejrzenia filmu, którego za chwile tu zamieszczę oraz być może do wspólnego treningu, jeśli dacie radę, a jeśli nie, to do trenowania w swoim tempie. Ponadto jeśli ktoś nie wie jak zbudować siłę pozwalającą zrobić taka ilość pompek, która pozwoli mu robić inne wyzwania, to chętnie służę pomocą na miarę swoich możliwości, czyli tych 7 lat trenowania pompeczek ( z przerwami naturalnie ).


https://www.youtube.com/watch?v=qAkoNj-o4bU
 
E

Elen

Guest
MacaN :D czy Ty chcesz, zeby "ciocia Elen" dostala zawalu na widok takieeego mlodego ciala? Ha ha ;) wiesz jak mi podniesc cisnienie krwi. <szkoda zes daleko ode mnie> Takie ciacho! A powaznie- jestem pod wrazeniem Twojej kondycji. Powodzenia zycze w dalszym cwiczeniu ducha i ciala. :)

Ps. Ty sie teraz chlopie od kobiet nie opedzisz. :D
 
M

MacaN

Guest
03.12.2015

No i dobra, powoli zaczynamy. Myślałem, że zrobię dziś ponad 100 pompek. Pomyliłem się, zrobiłem ledwo 77, ale dlatego, ze wypadłem z jakiegoś rytmu. Cóż... zacznę więc jutro wyzwaniem sally, o którym mówiłem w filmiku i dorzucę jakiś drążek. Ogólnie na studiach mogę sobie pozwolić na zmianę warunków żywieniowych.


Codziennie wsuwam na śniadanie owsiankę, reszta nie jest w żaden sposób na razie określona, ale jeśli BOSSY miałby chęć, to mógłby mi ułożyć mała dietkę tak na kieszeń biednego studenta :)


Elen, bez przesady, póki co to mnie na wykopie pocisnęli, że mam plecy jak wielki kanion i trzeba to zmienić :D

Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej i pozbycie sie kilku % tkanki tłuszczowej. Plan jest, jak z realizacją? Any ideas?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
te student gadaj ile masz rubli co miesiąc to pomyślę, ale Elen jest pierwsza w kolejce ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
E Panie, to już można coś pomyśleć ;)
dobrze że Cię zjechali, bo pewne partie są już ok ( kaptury, klata, brzuch) a reszta do srogiej poprawki ;)
 
M

MacaN

Guest
.04.12.2015

No doba, dzis zrobiłem podstawę ( a więc wyzwanie sally ) i plank ( minutka ). Ogólnie strasznie dziś odczułem ból w nadgarstkach, więc jutro juz będe pompował na uchwytach do pompek.

05.12.2015

Dziś podstawa ( wyzwanie sally ) uzupełniona o 5 pompek. Pompki juz wykonywałem na uchwytach do pompek. Jest trudniej ( to dobrze, lepszy progres ), ale nadgarstki nie bolą. Ponadto plank ( 1:10 ) i wykroki. Ile? Nie wiem, robiłem bez przerwy przez jakies 5-6 minut.

06.12.2015.

Tak, Macan ćwiczy także w mikołajki. Dziś podstawa pompek salli + dodatkowe 3. Do tego 1:28 plank i wykroki.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Chcesz ćwiczyć codziennie, bez żadnego dnia odpoczynku ?
 
M

MacaN

Guest
Anwalar napisał:
Chcesz ćwiczyć codziennie, bez żadnego dnia odpoczynku ?
Dokładnie tak :) Robiłem to już przez 31 dni. Ale spoko, taka mała ilość pompek codziennie nie skończy się spaleniem mięśni, brzuch można trenować codziennie, a dodatki takie jak drążek nie będą wykonywane dzień w dzień, tylko z odpowiednią przerwą :)
 
M

MacaN

Guest
Anwalar napisał:
A takie coś jak przetrenowanie Ciebie nie dotyczy ?
Co masz na myśli pisząc przetrenowanie? Naprawdę te 30 kilka pompek dziennie w wolnym tempie + plank mogłyby wywołac taki skutek? A czy robotnik machający codziennie łopatą się przepracuje?
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
MacaN napisał:
A takie coś jak przetrenowanie Ciebie nie dotyczy ?
Co masz na myśli pisząc przetrenowanie? Naprawdę te 30 kilka pompek dziennie w wolnym tempie + plank mogłyby wywołac taki skutek? A czy robotnik machający codziennie łopatą się przepracuje?
Myślałem, że na filmiku to był pokaz bicia rekordu, a trening masz inny, bardziej konkretny.

A czy robotnik machający codziennie łopatą się przepracuje?
Nie pisz takich rzeczy więcej, jak nie pracowałeś nigdy uczciwie na łopacie... .
 
M

MacaN

Guest
Anwalar napisał:
Nie pisz takich rzeczy więcej, jak nie pracowałeś nigdy uczciwie na łopacie... .
Pracowałem, tak się składa, że pracowałem na budowach za pieniądze, ale przede wszystkim pracowałem u siebie koło domu. Dużo i ciężko, uczciwie, tak jak napisałeś :) Zarówno przy łopacie, pustakach, jak i przy drewnie. Przez całe życie, tylko teraz mam " luzik ", bo siedzę na studiach w Warszawie od października.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
MacaN napisał:
Nie pisz takich rzeczy więcej, jak nie pracowałeś nigdy uczciwie na łopacie... .
Pracowałem, tak się składa, że pracowałem na budowach za pieniądze, ale przede wszystkim pracowałem u siebie koło domu. Dużo i ciężko, uczciwie, tak jak napisałeś :) Zarówno przy łopacie, pustakach, jak i przy drewnie. Przez całe życie, tylko teraz mam " luzik ", bo siedzę na studiach w Warszawie od października.
To nie mów, że jak pomachałeś łopatą ze dwa tygodnie, to nie czułeś przemęczenia?

A propos robienia pompek, masz cały czas jeden rozstaw ramion, czy zmieniasz ich szerokość ?
 
M

MacaN

Guest
Anwalar napisał:
To nie mów, że jak pomachałeś łopatą ze dwa tygodnie, to nie czułeś przemęczenia?
Nie czułem, po 2 tygodniach człowiek się dopiero przyzwyczaja i normalnie funkcjonuje po pracy, a po powrocie do domu ma jeszcze siły i chęci na to by porobić coś koło siebie.



Anwalar napisał:
A propos robienia pompek, masz cały czas jeden rozstaw ramion, czy zmieniasz ich szerokość ?
Jeden rozstaw. Kiedyś się bawiłem w robienie pompek szerokich, pompek na poręczach, diamentowych, itd. To zabiera dużo czasu, trening trwa ok. godzinę. Fakt - daje świetne efekty jesli chodzi o wygląd, ale... Ja pozostanę przy tych moich pompeczkach i postaram się je uzupełniać o coś innego.
07.12.2015

Dziś podstawa sally+10 pompek. Do tego 1:09 plank i wykroki.

08.12.2015

Dzis wyzwanie sally + 3 pompki i do tego plank ( minuta )
 
M

MacaN

Guest
10.12.2015.

Hmmm. Okej, wczoraj zapomniałem o treningu.

Dziś wyzwanie sally + 9 dodatkowych pompek.

11.12.2015.

wyzwanie sally + 12 pompek ;)

12.12.2015

wyzwanie sally+15 pompek ( rekord ) +minutka krzesełka i ponad minutka plank.

13.12.2015

po rekordzie spadek siły. Dziś tylko gołe wyzwanie sally.
 
M

MacaN

Guest
15.12.2015

też ćwiczyłem, zapomniałem napisać wczoraj. Zrobiłem wyzwanie sally + 7 pompek oraz 1:14 plank.

Dzis tak jak zewsze zabiorę się wieczorkiem za trening :)

17.12.2015

No cóz, jednak wczoraj nie ćwiczyłem. A dzisiaj... A dzisiaj tylko wyzwanie sally.

19.12.2015 No i znów dałem ciała wczoraj, ale co tam. Dzis wyzwanie sally+3 pompki.
 
M

MacaN

Guest
21.12.2015

Dziś wyzwanie sally+9 pompek ( mogłem robic więcej, ale mi się... nie chciało :blink: ) oraz plank - 1:04

22.12.2015.

To był mój dzień. wyzwanie sally + 19 pompek - rekord ( naturalnie bez przerwy ), a ponadto 1:14 plank.
 
M

MacaN

Guest
Naturalnie :) 1:14 to czas, a plank to ćwiczenie:

https://www.youtube.com/watch?v=Rhq4govSpAg
 
Do góry