Projekt: Same mięśnie w jeden rok vol.3

M

MacaN

Guest
Kolejne sprawozdanie. Nie wiem jak to dziś będzie z treningiem, pracowity dzień, może tylko guma wpadnie ( czyli nogi + brzuch ). Jak widać jest ciągły postęp.
 

Attachments

  • ave MacaN.jpg
    ave MacaN.jpg
    375,7 KB · Wyświetleń: 0
M

MacaN

Guest
Nie będzie w najbliższym czasie. Co prawda mam najlepszą formę ever, ale poczekam aż będzie znakomicie.
 
M

MacaN

Guest
Przeciwko striptizowi, dziewczynom na striptizie, czy zdjęciom? :D



Pincerka napisał:
Zrobisz dziewczyną jakiś striptiz?
Trudno będzie się rozebrać za pomocą dziewczyny. Znaczy.. w sumie to nie tak trudno :D
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Liczyłam, że Wiki pierwsza rzuci mi się do gardła. :crazy:
 
M

MacaN

Guest
Ale ćwiczyć mogę, prawda? :niepewny:



Pincerka napisał:
Liczyłam, że Wiki pierwsza rzuci mi się do gardła.
Nie no, blaszka zawsze jest na pierwszym miejscu ;P

Żeby nie było offtopu - dziś życiówka w pompkach, któraś z kolei już.

135 pompek z gumą w 6 seriach, po raz pierwszy w żadnej serii nie spadłem poniżej 20 powtórzeń.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Striptiz samych mięśni!? Gdzie? :scary:



MacaN napisał:
Ale ćwiczyć mogę, prawda?
Możesz. I striptizować też możesz :tongue:

Masz tu jeszcze parę ćwiczeń, które możesz włączyć do treningu domowego ^_^


48_animations_dribbble.gif
 
M

MacaN

Guest
Bianka napisał:
Możesz. I striptizować też możesz
Dziękuję :kiss: W takim razie oddalam sprzeciw, trening trwa dalej, a jego efekty zostaną uwiecznione. Na striptiz trzeba się zjawić osobiście. Data i miejsce spotkania zostaną ustalone.

PS. świetny ten GIF :D
 
M

MacaN

Guest
Dziś guma + drążek ( 42 podciągnięcia w 6 seriach, w tym 2 podchwytem ).

Dla niekumatych pokazuję i objaśniam:

Guma oznacza trening nóg ( przysiady i wspięcia,po wykrokach niesamowicie bolą mnie kolana ) i bicepsów za pomocą gumy o naciągu do 45 kg. Każdemu treningowi ( gumie, drążkom, czy pompkom ) towarzyszy plank.

No...to tyle, napiszę tylko jeszcze, że przy przysiadach z gumą odcina mi dopływ tlenu, co mnie trochę irytuje :/



Blanche napisał:
MacaN, ja Ci zaraz oddale.
Proszę mnie nigdzie nie oddalać! :fear:
 
D

dawid326

Guest
A jaką dietę byście polecali dla ektomorfika ? bo ja mam 180 cm a ważę z 62 kg a jeszcze nie dawno ważyłem z 57 kg. Do tego chodzę na siłownię od roku i dość słabo przybieram na umięśnieniu...
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
MacaN to Ci nie pomoże, bo znawcą jest żadnym (mianowałam się jego tutaj sekretarką :crazy: ). Ale są na forum inne tematy dotyczące stricte odżywiania, jeśli nic nie znajdziesz możesz też założyć swój temat, tylko pamiętaj, tu chyba nie ma specjalistów :)
 
M

MacaN

Guest
Kolejny rekord BB) Tym razem 143 pompki w 6 seriach. +plank oczywiście.

Moja sekretareczka ma rację, nie znam się na diecie, dlatego jestem chudziutki ^_^
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Czyli mozolnie ale z sukcesami posuwamy się do przodu. To dobrze, bo Twój striptiz deadline upływa końcem miesiąca :scary:

Bicki dopieszczone, cycki mają chodzić w rytmie cza-czy, a pleców ma Ci zazdrościć sam Atlas. W innym razie, ożywiamy Karola von Zedlitza i wprowadzamy pruski dryl do treningów :D

Wszystko kwestia odpowiedniej motywacji BB)
 
Do góry