Projekt: Same mięśnie w jeden rok vol.3

M

MacaN

Guest
Ups. Mała przerwa świąteczna :)
5.01.2016
Dobra, przedwczoraj ( 3.01 )zrobiłem wyzwanie sally + plank. Dzis wyzwanie sally.



Ogólnie brak mi motywacji do dalszego treniwania wyzwania sally, więc wracam do http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-100-pompek-w-6-tygodni,4629,2


z tą różnicą, ze nie będe robił pompek w normalnym tempie ( banał, wtedy ten plan byłby dla mnie za łatwy, mam własny ułożony na tę okazję ), tylko w tempie wyzwania sally ( mniej - więcej ) Będę wykonywał ćwiczenie przy odpalonym przede mną stoperze, aby weszło mi w krew odpowiednie tempo.

Zacznę od pierwszego tygodnia. W sumie przy takim tempie to może byc wyzwanie, ale myślę, ze raczej przejdę gładko na drugi poziom.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Tak dla urozmaicenia... . :przewraca:

https://www.youtube.com/watch?v=mjpsd1-LU3I
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
M

MacaN

Guest
Dotrzymam ;)

11.01.2016

Dziś 160 pompek w 3 seriach ( robiłem bez uchwytów na pompki, to dlatego :D ), 15 pompek z klaskaniem na w-fie ( kazał zrobić na rozgrzewce 10 zwykłych, stwierdziłem, ze to mi uwłacza więc zrobiłem takie ) trening nóg na siłowni na w ramach wf-u no i oczywiście drążek. Dziś piramidki. Poszło mi słabo zrobiłem 3, 3, 4, 5, 3, 2, czyli razem 20 podciągnięć.

2 dzień treningu Armstronga.
 
E

Elen

Guest
MacaN ja powaznie mowie, przetrenowanie jest niebezpieczne dla miesni, serca, zdrowia. Trzeba robic przerwy i miec odpowiednia diete przy tak intensywnym treningu. Ale Ty powinienes to wiedziec.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
tak naprawdę to Macan się bawi a nie ćwiczy, tego prawdziwym treningiem nazwać nie można ;)
 
M

MacaN

Guest
Dokładnie, to takie popierdółki są, żeby utrzymać jako-taka formę.. Trening intensywny to ja miałem w 2013, kiedy robiłem 514 pompek w 15 minut. Teraz to...
Ale ja tez nie jestem sportowcem, by się nie wiadomo jak wysilać. Nie każdy ma mój wygląd i moją siłę oraz kondycję.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a patrząc na jego fotę po 5 latach to się chłopak obijał
 
M

MacaN

Guest
12.01.2016

rano 160 pompek, wieczorem drążek, zgodnie z treningiem Armstronga 9 serii po 3 powtórzenia każda, 3 nachwytem, 3 podchwytem wąskim, 3 szerokim nachwytem.

I tu pojawił sie problem. Zrobiłem 3, 3, 3, 3, 3, 2 i.... nie dałem rady zrobić już nawet JEDNEGO powtórzenia. Yyy WHAT THE F...K ?! Nie rozumiem, skąd tak mało siły... Nie dałem rady zrobić żałośnie łatwego planu, zrobiłem 17 powtórzeń w 6 seriach, to są kpiny!.






Blanche napisał:
a pamiętasz o dniu nóg?
Wczoraj robiłem :tongue: Dziwnie sie chodzi, ale ogólnie zamierzam sobie kupić gumę z obciążeniem ok. 40-50 kg i robić sobie z nią przysiady :)
 
M

MacaN

Guest
1.02.2016


Dobra, jeśli chodzi o tą nieobecność, to pozostawię to bez komentarza. :rumieniec:

W każdym razie wczoraj zrobiłem 150 pompek z rana i plank, ale nie poszedłem na drążek, więc o tym nie napisałem.


Dziś zrobiłem z rana 170 pompek w 3 seriach, plank i poszedłem na drążek. Oczywiście znów zacząłem od zera ( zrobiłem 26 podciągnięć w 5 seriach, przy czym max wyniósł 9 powtórzeń ), jeśli chodzi o trening Armstronga i wcale się nie spodziewam, że ukończę ten tydzień sukcesem.
 
M

MacaN

Guest
Ha ha!

Długo mnie nie było, jak widać co roku ta przerwa jest nie do ominięcia.

Ale okej, zrobiłem tabelki w excelu. Dziś rozpocząłem i zarazem skończyłem trening 100 pompek http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-100-pompek-w-6-tygodni,4629,2

Przy czym w ostatniej serii zrobiłem nie 60, lecz 70 sztuk. Jak tego dokonałem? Otóż moim zdaniem kluczem do sukcesu jest robienie maxów i pozostawianie większych przerw. Tak też zacznę robić, na początek powiedzmy 5 serii z przerwami 3 minutowymi.

Ale na dziś 284 pompki i 0 zmęczenia.
 
M

MacaN

Guest
Cześć, tak sobie pomyślałem, ze jednak napisze co tam robiłem gdy mnie nie było. A coś jednak robiłem.

Ogólnie trenuję z gumą obciążenie do 45 kg bodajże ( nie pamiętam już ). Robię z nią pompki, martwy ciąg, robię z nią plecy ( siedząc przed kompem i oglądając YT )

Na dowód tego wrzucę Wam screena, no i może postaram się tutaj pisać w miarę często :)
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    350,8 KB · Wyświetleń: 0
M

MacaN

Guest
Dziś mały rekordzik. 91 pompek w 6 seriach, a w 1 po raz pierwszy udało mi się osiągnąć poziom 20 ugięć ramion za jednym zamachem.

+ plank. 1:29

Muszę przyznać, że moja dzisiejsza dyspozycja była wyśmienita, nie wiem, czy za 2 dni dam rade powtórzyć ten wynik.
 
M

MacaN

Guest
kolejne sprawozdanie.

Jak widzicie, ilość pompek uległa radykalnemu zwiększeniu. Czuję, że przychodzi życiowa forma. W wakacje kreatyna + lekka dieta. Nacisk na wszystko, od pleców, przez nogi, po klatę, ale przede wszystkim brzuch. Pod koniec mam być dzikiem :lol:
 

Attachments

  • dupaaa.jpg
    dupaaa.jpg
    359,8 KB · Wyświetleń: 0
Do góry