Projekt - same mięśnie w 1 rok

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Ja jako tako nie mam problemu nie jest idealnie ale to chyba jak każdy. Nie wiem ile masz ale trening z obciążeniem własnego ciała chyba jeszcze nie doprowadza do kalectwa, ja się już nie odzywam bo to jak grochem o ściane.
 
M

MacaN

Guest
;) Jak zauważę, że moje nogi potrzebują treningu, to zacznę je trenować. Sadzę jednak, że na razie mi wystarczy po prostu chodzenie :D Niedługo mam zamiar zapisać sę na sztuki walki,więc..
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
macan, nie obraź się, ale o wielu rzeczach w tym sporcie masz błędne przekonanie, czasami bardzo błędne i dalej trwasz przy swoich przekonaniach i nie dasz sobie nic przemówić ;)
 
M

MacaN

Guest
ale póki są efekty to po co mam sobie coś innego wmawiać ? ;)

Mam nogi proporcjonalne do reszty Ciała i nie widzę powodu, aby je trenować.
 
M

MacaN

Guest
Po dzisiejszym dniu stwierdzić mogę, że dodatkowe wdrożenie planu BOSSego działa i to niesamowicie dobrze, choć wydaje się łatwy.









W jeden dzień robię normalny trening, a w drugi plan 100 pompek i na normalnym treningu wyraźnie zauważyłem wzrost siły i wytrzymałości. Co drugi dzień robię o 4 pompki więcej i to w seriach ! Po 8 seriach pompek na fotelu jestem w stanie zrobić 8-9 pompek ( liczonych oczywiście wg. Pierwsza+prawidłowa+pompka+wojskowa ) na pięściach, a całość z pompkami kończę 4 takimi pompkami ( czyli po 16 seriach )

Dodatkowo zauważyłem także, że o wiele więcej razy jestem w stanie machać tymi hantlami 12 kilowymi, ze sztangą jest inaczej, bo trochę zmieniłem taktykę jej podnoszenia, aby nie obciążać kręgosłupa podnoszę ją na prostych rękach, trzymam tak w powietrzu, ale opuszczam ciężar tak, że przyciągam sztangę do klatki i dopiero w dół. Czuję, że kręgosłup ma przez to ulgę.

Jak to wypadnie na sile to zobaczymy we wtorek na szkolnej siłce. Przed feriami wyciskałem na barki na atlasie 90 kg, mam nadzieję, że uda mi się wziąć 100.

jeszcze jedno - ciekawy jestem, czy po imprezie mi spadnie ta siła, ufam, że nie, ale to przekonam się w niedziele ;)
 
M

MacaN

Guest
Półmetek :D

Już mi się nie chce twarzy zamazywać, ale to w końcu nie dział mody tylko kulturystyki :D

Jak efekty oceniacie ? Na razie odpuściłem rzeźbę i na siłę i wytrzymałość zasuwam, ale do sierpnia będzie git mam nadzieję :D

// musiciie obracać monitory bo nie potrafię obrócić obrazu ;)
 

Attachments

  • DSC00070.JPG
    DSC00070.JPG
    60,2 KB · Wyświetleń: 110
M

MacaN

Guest
Taka tam plama, przebarwienie... mam je od dawna :D

Wrzucę dziś wieczorem, albo jutro :p
 
M

MacaN

Guest
piąty poziom rozpoczęty w pompkach na siłę ^^ Juz teraz machnę 70 bez większego problemu. Jak dojdę do 100, to wracam do rzeźby.
 
M

MacaN

Guest
Zaliczony 5 poziom, więc rozpoczynamy 6, ostatni :D

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za 6 dni zakończę trening 100 pompek, a za 8 dni powinienem wykonać pozytywnie test 100 pompek.
Oczywiście jeśli test wyjdzie pozytywnie to w ten sam dzień zasuwam już stary trening na rzeźbę ;) Myślę, że jeden tydzień treningu na rzeźbę i jeden tydzień ulepszonego na siłę ( wychodzę z założenia, że mam zrobić 260 pompek w 8 seriach i potem minimum 70 w 9 serii, jak osąiągnę to do nadal wg. wzoru, jaki obowiązuje na tamtej stronie - 330 w 8 seriach i minimum 80 w 9, potem 410 w 9 i minimum 90 w 10 itd. itd... )
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
JA bym dalej masował , bf masz dobry a złe zrobiona redukcja i spalisz niepotrzebnie mięso. Miałes dac foto w innych pozach stań prosto w slipach i zrób bo ciekaw jestem jak nogi na tle góry bo klata git.
 
M

MacaN

Guest
Nóg nie maco wrzucać, nie odróżniają się od innych :D Miałem dać, nawet je zrobiłem, tylko że... stwierdziłem, że trochę prywatności mi nie zaszkodzi ;)

Pod koniec projektu wrzucę na pewno. Na nogach dziennie robię po kilka - kilkanaście km. więc naprawdę nie jest najgorzej.

Masował znaczy co ? Dużo jedzenia mało treningu ? Odpada, min. ze względu na kruche fundusze w okresie wiosennym ;)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Chodzi mi o to żebyś nie redukowal jeszcze bo nie wygląda to żle. Chodzenie czy bieganie nie buduje nóg kiedy to zrozumiesz. :sciana:
 
M

MacaN

Guest
Ale ja chciałem mieć w sierpniu saamiuśkie mięśnie :D

Tak pomyślałem, że faktycznie będę ciągnąć plan na ilość pompek i tylko dorzucę do niego ćwiczenia na barki, plecy, brzuch, żeby nie rozwijać tylko klaty.

No dobrze, wezmę się za nogi trochę...

Co proponujesz BEZ siłowni ? ( tylko kurcze... mnie już teraz stawy bolą... )
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
@macan, chudziutki jesteś, mi na oko z 10 kg brakuje żeby porządnie wyglądać :) Chociaż ja się nie odzywam, zarosło mi się trochę ostatnio :D
 
M

MacaN

Guest
Na razie skupiam się na sile i wyrzeźbieniu, nie chcę przybrać 10 kg i stracić siły, po co mi to ? :D Jestem chudy, to fakt - ledwie 76 kg ważę więc ok. 90 ( docelowo ) byłoby wagą pożądaną.
 
M

MacaN

Guest
Buuu, pierwsza porażka. niestety nie udało mi się zrobić w 9 serii 60 pompek, więc nieco się przedłuży. spróbuje jeszcze za 2 dni. ( zrobiłem kolejno 26 26 33 33 26 26 22 22 38 )
 
M

MacaN

Guest
Okej, w międzyczasie zaczynam od dziś a6w, choć boję się tego, że po prostu utrzyma mój płaski brzuch, zamiast stworzyć lepszy kaloryferek, ale co tam, najwyżej po skończeniu tego wezmę się za abs2 albo cóś. :D
 
M

MacaN

Guest
Póki co tylko robię ten ostatni tydzień, ale trening bez wyzwania ( bez tych 60 pompek po całości ). Nie wiem o co chodzi, po prostu brakuje mi mocy, skończyła się jakby ktoś wyłączył światło :D Pewnie porobię tak jeszcze z tydzień, nie ma się co spieszyć.
 
Do góry