Projekt Kasandra - Nasza-klasa.pl

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
No tak tylko że czasami jest tak , że te zdjęcia są na stronie głównej, a wtedy nie sposób tego nie zauważyć. :niepewny: Nie wiem co autor tego projektu miał na myśli. :niepewny: Może zrobił to celowo żeby przestrzec te młode dziewczyny no i nie tylko dziewczyny, bo przeciez jeśli z każdym nawiązują znajomość to mogą załapać się na jakiegoś maniaka który to później wykożysta w masakryczny sposób. :sexy: Może zabawił sie ich kosztem bo sie nudził? :] A może zamierza się do pisania licencjata albo magistra własnie o osobach w internecie. :D jednak nie bede tego komentować , bo nie mnie osadzać takie czyny. Moge mówić ogólnikowo bo jest wolność słowa, ale nie jestem rodzicem żadnej z tych dziewczyn żeby komentować to.
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem to pseudobadanie było bardzo ciekawym pomysłem. Chociaż szczerze, to wyniki mnie wcale nie zaskoczyły. Ludzie myslą, że w necie są niewidzialni i że wszystko im wolno.
 

niecorozny

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
gadacie ze ktos jest pusty czy tepy tylko po tym czy ktos dal skusic sie na seks z nieznaojmym czy nie nie dla kazdego seks jest zwiazany ze zwiazkiem i wiernoscia a jedynie przyjemnoscia to raz. dwa nie wiem co ma do rzeczy ilosc znajomych na nk do tego czy ktos jest glupi pusty itd ?? nie mowie ze ja bym tak sie zachowal ale skoro jestesmy wolni to dajcie ludziom robic to co im sie podoba a wyglada to bardziej na plotkowanie niz jakiekolwiek przedstawianie argumentow ;]
 
S

Spamerski

Guest
Projekt pokazuje, że nie tylko faceci zdradzają, idąc tym tokiem myślenia zdradzaliby żony z... mężczyznami. Panie po prostu nie chcą się do tego przyznawać, często przy okazji wmawiając sobie, że partner je dostatecznie nie zaspokajał, a więc nie zdradziły tylko chciały dostać co im się "należało".
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
że się ludzie :cenzura:ią to wiem, ale takich statystyk nie przewidziałem
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Tu nie chodzi o liczbę znajomych na NK. Tu chodzi o to , że przyjmujemy i wysyłamy zaproszenia osobom, zktórymi nie mamy nic wspólnego.
Portal został założony, by odszukać stare znajomości. Ale się chyba trochę statut zmienił.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Bardzo... oryginalne... Szczerze się przyznam, że przejrzałam tylko pobieżnie, jednak biorąc pod uwagę "Wnioski" w pełni potwierdzam sentencję autora mówiącą o tym, że ludzie naprawdę bywają puści i głupi. Przykre, że portal ten jest teraz w taki sposób wykorzystywany i oczywiście z mojej strony brawa dla autora, że w ogóle chciało mu się poświęcić na ten projekt czas.
 

cytrynkaaa88

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
wyniki wynikami, facet tam podaje, że pisał z zonami, wdowami, narzeczonymi, dzieciatymi... a Bóg jeden wie, ile jest prawdy w tym, że one mają dzieci, mężów lub się rozwiodły. tak samo jak koleś stworzył kogoś na swoje potrzeby i kłamał, tak ludzie na n-k też równo kłamią. choć nie wszyscy...

wyniki wcale nie zaskakujące. wg mnie potwierdzające jak nisko można upaść, żeby zdobyć trochę naiwnej miłości. oraz potwierdzające jak łatwo ufamy przystojniaczkom, którzy pokażą klatę i miło zagadają.

porażka...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wyniki wynikami, facet tam podaje, że pisał z zonami, wdowami, narzeczonymi, dzieciatymi... a Bóg jeden wie, ile jest prawdy w tym, że one mają dzieci, mężów lub się rozwiodły. tak samo jak koleś stworzył kogoś na swoje potrzeby i kłamał, tak ludzie na n-k też równo kłamią. choć nie wszyscy...

wyniki wcale nie zaskakujące. wg mnie potwierdzające jak nisko można upaść, żeby zdobyć trochę naiwnej miłości. oraz potwierdzające jak łatwo ufamy przystojniaczkom, którzy pokażą klatę i miło zagadają.

porażka...
ten sam Bóg tylko wie ile z nich to kobiety :D
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Czytałem o tym "projekcie" już kiedyś... Koleś "badacz" też chyba ma coś nie po kolei ,i jaka pompatyczna nazwa "PROJEKT KASANDRA" no nie pogadasz... typ z braku zajęć i zbyt dużej ilości wolnego czasu wykazał to o czym wiedzą wszyscy normalni ludzie... A co do NK Ja nie mam tam konta przede wszystkim dlatego że wpisujesz tam wszystkie swoje dane a jeżeli podpadniesz pałkom albo komukolwiek to wystarczy że wystuka ten ktoś twoje imie z nazwiskiem no a jeżeli nie zna to może nawet twojego znajomego znajdzie i ma cie jak na talerzu i na co mi to potrzebne? a "znajomych z dawnych lat" nie potrzebuje na gwałt wyszukiwać i dowiadywać sie co u nich ponieważ gdyby mi zależało na utrzymywaniu z nimi znajomości miałbym z nimi normalny kontakt do dzisiaj , zamiast wyszukiwać ich na portalach internetowych tego typu i wypytywać o pierdoły ,a co do tych "naszo-klasowych amantów" którzy z wielkim uporem wyszukują i wyklikują tam "dupeczek" to kobiety sie szuka w realnym świecie a nie na naszych-klasach <_<
 

cytrynkaaa88

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
a "znajomych z dawnych lat" nie potrzebuje na gwałt wyszukiwać i dowiadywać sie co u nich ponieważ gdyby mi zależało na utrzymywaniu z nimi znajomości miałbym z nimi normalny kontakt do dzisiaj , zamiast wyszukiwać ich na portalach internetowych tego typu i wypytywać o pierdoły ,a co do tych "naszo-klasowych amantów" którzy z wielkim uporem wyszukują i wyklikują tam "dupeczek" to kobiety sie szuka w realnym świecie a nie na naszych-klasach <_<
faktycznie faceci często wyszukuja sobie "dupeczek" w wirtualnym świecie, nie wiadomo czemu i po co... ale rozważając ten projekt pod tym kątem, to przynajmniej większość tych co usłyszą o tej historii przestanie wierzyć w siłę miłości przez neta.

łatwiej utrzymać kontakt przez portale internetowe i kliknąć w profil w wolnej chwili, niż poszukiwac starych znajomych przez sterty numerów telefonów itp.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Wyniki tego całego projektu potwierdzają to co już wiemy. Czyli, w skrócie:

- wygląd ma znaczenie
- kobiety to małe kurewki
- kasa ma znaczenie
- miłość nie istnieje
- większość ludzi jest głupia i naiwna

No i ostatnia konkluzja. Jak wyglądasz jak model to każda Twoja, jak nie to musisz się bardziej starać No i autor zamiast wstawić swoje foty pozyczył zdjęcia jakiegoś modela. Jaki żal.

Jak dla mnie, Projekt Kasandra to oczywista oczywistość.

J.B
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Wielkie halo ... zawsze były takie pustaki są i będą. Trudno teraz ich jest coraz więcej. Tak bardzo jesteście temu przeciwni ..bla bla bla i co chcecie zmienić świat ?

Ciekawa jestem ile osób które wypowiedziały się na temat NK negatywnie ma tam konto mimo tego ,że zaprzecza.

Ja się przyznam mam tam konto i nawet dzisiaj udało mi się odnaleźć moją wychowawczynie która była z nami na koloniach w roku 2002r. Gdyby nie nk nie miałabym takiej możliwości.

Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z tego umiejętnie korzystać.
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Projekt pokazuje, że nie tylko faceci zdradzają, idąc tym tokiem myślenia zdradzaliby żony z... mężczyznami.
Dlaczego zaraz z mężczyznami, przecież są jeszcze niezamężne kobiety.

Wyniki tego całego projektu potwierdzają to co już wiemy. Czyli, w skrócie:

- wygląd ma znaczenie
- kobiety to małe kurewki
- kasa ma znaczenie
- miłość nie istnieje
- większość ludzi jest głupia i naiwna

No i ostatnia konkluzja. Jak wyglądasz jak model to każda Twoja, jak nie to musisz się bardziej starać No i autor zamiast wstawić swoje foty pozyczył zdjęcia jakiegoś modela. Jaki żal.

Jak dla mnie, Projekt Kasandra to oczywista oczywistość.

J.B
Trochę za dużo uogólnień w Twoim poście, a te jak wiadomo są fałszywe.
 
Do góry