Projekt Kasandra - Nasza-klasa.pl

celerity

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
juz od dawna wiadomo ze nasza klasa rozni sie nieznaczenie od fotki, eksperyment chyba mial za zadanie ukazanie elokwencji podejmujacego sie tego 'wyzwania' pff... :) Najbardziej rozbraja mnie pewien paradoks ze ludzie ktorzy chca wylansowac swoja osobe staraja sie na siłe ukazac jacy to oni zajefajni, rozebrane zdjecia, zdjecia przy samochodach etc. a jest zupelnie odwrotnie, szkoda slow...


jeny ale wy sie przejmujecie... nic takim gadaniem nie zyskacie...
Ludzie inteligentni którzy gadają o takich pierdołach tracą na wartości:) jest wiele ciekawszych tematów niż " co to się stało z n-k" .Jakbyście nie wiedzieli ,że jest to dla kasy robione wszystko....

dobrze mowi, polać mu :D
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Faktycznie super pomysl!
Ale nie ma co sie rozczulac, bo jes wiecej takich portali...
Np. epuls - same dzieciaki w roznych pozach 10-latek komentuje zdjecie 9-latki wymalowanej i wygladajacej na wiecej lat :) Nie, no brak slow... Tym bardziej, ze dzieciaki tak szybko dorastaja, maluja sie, maja profile, ze szkoda gadac...
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Oni myślą, że są fajni. Są, ale tylko w swoim zacofanym otoczeniu. Tak samo jest z Wami. Myślicie, że krytykując ich jesteście fajni. Owszem, jesteście, ale tylko w swoim zacofanym otoczeniu.

Popieram domelka89 i celerity'ego
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Nikt, który tu krytykuje nie myśli, że jest fajniejszy, przynajmniej ja tak nie uważam.
W ogóle dziwne podejście. Krytykując grę polskich piłkarzy na Euro 2008 myślę, że jestem fajniejszy? :>

Zawsze stawiało się stereotyp, że to facet myśli "wackiem" i doprowadzi do tego, aby przelecieć jak najwięcej kobiet. Mówiło się, że facet patrzy na wygląd kobiety, a kobieta ponad wszystko stawia sobie cechy charakteru jak inteligencja, spryt etc.

A eksperyment, który wykonał ten pan ma na celu pokazanie, że nie tylko faceci myślą o seksie.
Ukazał, że ówczesnej nastolatce, a nawet dorosłej kobiecie wystarczy 1 czy 2 fotki metroseksualnego mężczyzny i kilka słów typu "jesteś fajna" i już jest chętna się z nim spotkać i pójść z nim do łóżka, nie wiedząc o nim niczego.

Tak powinno się spojrzeć na ten eksperyment, a nie snuć wywody, że to wszystko jest dla kasy i, że z tym portalem robi się to samo co z fotką...
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
A eksperyment, który wykonał ten pan ma na celu pokazanie, że nie tylko faceci myślą o seksie.

Eksperyment miał na celu ukazanie elokwencji podejmującego się tego wyzwania, jak słusznie zauważył to celerity.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Oni myślą, że są fajni. Są, ale tylko w swoim zacofanym otoczeniu. Tak samo jest z Wami. Myślicie, że krytykując ich jesteście fajni. Owszem, jesteście, ale tylko w swoim zacofanym otoczeniu.

każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w każdym temacie ;)
czy to krytyka, czy pochwała.
także daruj sobie komentarze o zacofaniu.
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
A ja już dawno usunąłem moje konto na nk i mam spokój:
- od nieustannych komentarzy do fotek, np. "Piękne =>", "Ładnie wyszedłeś", "Nie no... klasa" itp, itd
- od narzekań na forum szkolnym, gdzie roi się od przekleństw i obrażania siebie nawzajem
- od dostawania zaproszeń do znajomych od nieznajomych i od osób, które nie istnieją
- od czekania na decyzję portalu nasza-klasa.pl o usunięcie wątku na forum
- od patrzenia na zdjęcia moich koleżanek, na których "pokazują, na co je stać"
- od zapychania skrzynki wiadomościami "Masz nową wiadomość na portalu nasza-klasa.pl"
- od zapytań w stylu "Masz gg?"
- i w ogóle od wszystkiego, co Szanowny Portal Nasza-Klasa.pl oferuje

Moim zdaniem nk miała być stworzona dla ludzi starszych, chcących odnowić stare znajomości ze szkół, do których kiedyś chodzili. Tymczasem stał się to portal dla "różowych tygrysków" i "misiów uszatków", gdzie zdecydowaną większość użytkowników stanowią nieistniejące osoby, "gwiazdy", kreskówki, pseudogrupy i dzieci z podstawówki.
Poza tym - istnieją o wiele lepsze społeczności (np. Forumowisko), gdzie spokojnie można pogadać z ludźmi na poziomie.
 

celerity

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Cóż, z nk robi się druga fotka, ot co.
Projekt genialny, ale daje wiele do myślenia na temat kobiet. :D

potwierdza to: http://www.sjp.pl/co/truizm
rzeczywiscie daje tyleeeee do myslenia że bania mała ;o

ładnie napisal to kim42, ja tlumacze sobie to tak ze był maj, duzo dzieci dostalo komputer na komunie z neostrada i wyglada to jak wyglada,

@ "od patrzenia na zdjęcia moich koleżanek, na których "pokazują, na co je stać"
fajna zabawa słowem, ma to dwa znaczenie na co stac w sensie materialnym, oraz jak bardzo sie ośmieszą :D
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Ale to, co ja mówiłem dotyczy projektu Kasandra. Mówiłem, że Wy (razem z podejmującym się tego wyzwania) jesteście tak samo głupi, jak ci, których projekt Kasandra miał ośmieszyć, bo cieszenie się z głupoty tych ludzi jest tak samo głupie, jak to, co robią ci ludzie.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
juz od dawna wiadomo ze nasza klasa rozni sie nieznaczenie od fotki, eksperyment chyba mial za zadanie ukazanie elokwencji podejmujacego sie tego 'wyzwania' pff... :) Najbardziej rozbraja mnie pewien paradoks ze ludzie ktorzy chca wylansowac swoja osobe staraja sie na siłe ukazac jacy to oni zajefajni, rozebrane zdjecia, zdjecia przy samochodach etc. a jest zupelnie odwrotnie, szkoda slow...

Zgadzam się z Tobą Celerity.Już to omawiałam na studiach i moi koledzy stwierdzili, że tak się właśnie tworzą problemy.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ale to, co ja mówiłem dotyczy projektu Kasandra. Mówiłem, że Wy (razem z podejmującym się tego wyzwania) jesteście tak samo głupi, jak ci, których projekt Kasandra miał ośmieszyć, bo cieszenie się z głupoty tych ludzi jest tak samo głupie, jak to, co robią ci ludzie.

dziekuje za poinformowanie wszystkich jak to oni są głupi.
jesteś wielki :)
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Te dziewczyny co zrobiły to ich sprawa. Nasza-klasa to portal dla ludzi starszych którzy szukają swoich znajomych i dla młodych też, ale takich co poszukują swoich autentycznych znajomych bo juz dawno stracili z nimi kontakt itp. I wydaje mi się że władze nk powinni usówać całe konta z takimi fotkami oczywiście na początku wysyłając jedno upomnienie. Było by lepiej. :) Pozdrawiam:)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Hmm , a ja uważam, że autor tej całej komedii ( projektu kasandra), po prostu chciał się dowartościować...
Zabawił siękosztem innych, udając przystojnego faceta. Zapewne nie miał innych zajęć, więc zabrał się za "super projekt", chcąc zmieniać świat.

Pustaki są, były i będą.

Brak mi słów. . .


Głupota ludzka nie zna granic. (Przy czym nie stwierdzam , że jestem najmądrzejszą i najnormalniejszą osobą na świecie z podwyższonym poziomem własnej wartości i idealnym wyglądem. Zapewne autor bloga taki jest. Tak, idealny... )
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
I po co to komu ? Mi tam młode atrakcyjne dziewczyny z rozbieranymi zdjęciami na nk nie przeszkadzają :)

A jak dzieci albo inni nie chcą oglądać to niech nie wchodzą.
 
Do góry