Programy dla Dj'a

bollo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
:eek:k: Nie mam nic przeciwko co do prowadzenia imprezek z PC nawet czasem sam prowadze takie ale najważniejsze jest to aby stworzyć na sali odpowiednią atmosferę, dlatego prowadzenie takich imprez bez mikrofonu to całkowita porażka ja mam fajny programi w którym można nakładać różne FX w trybie live input tylko jak ktoś znajdzie cracka do niego to prześlijcie mi na Bolo@ziomek.biz ten program to OxyWaveZ_Live_2.15 :D
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
Ja czasem bawie się w programie Virtual DJ
 

Mateusz1987

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Ja tam się bawiłem od 2,5 roku bawiłem się Traktorem... Teraz też się bawie ale mam podłączony do kompa mixer więc na traktorze tylko puszczam muze... no ale za miesiąc kupuje cd-playery więc mi komp. nie będzie potrzebny :)

Pozdrawiam:)
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
J anie mam też nic przeciwko imprezom z kompa byle to było robione z głową i klasą, a nie winamp z ustawiony crossfadem bo to trochu przeżytek. Ja także puszczam muze na imprach z kompa ale tylko z tego względu że na mikserki czy cd playery mnie nie stać. A impra to w klubie studenckim lub coś podobnego gdzie jest sprzęt grający typu kolumny wzmak i mały mikser. A komp traktor, virtual dj, atomix, roz próbowałem cos knkretnego ale nie pamiętan nazwy coś jak mpcdj. Te programy nie są superhitami ale są fajne, mam 2 karty muzycznę więc można poszaleć. Z imprez które robie prawie wszyscy wychodzą zadowoleni (zawsze są wyjątki). Pozdrawiam innych prowizorycznych DJ, takich jak ja.
 

molekula

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
grma na radiu i chcialam bym sciagnac ten progrma daszm i linka moj meil molekula@o2.pl

ots dj ghdziem oge ten progrma dostac ciekawa jestem bo grywam na radiu
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
... grywam na radiu
W jaki sposób grasz na radiu?? Na imprezie puszczasz muze z radia :mruga: ? Czy może ja nie zrozumiałem.
chcialam bym sciagnac ten progrma daszm i linka moj meil molekula@o2.pl
O jaki program Ci chodzi, jak będę miał na dysku i będzie w miare mało zajmować to moge podesłać. Chyba że to nie było pytanie do mnie :(
 

darkman

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Najlepszy do zabawy na kompie jest Atomix Virtual Dj, bawie sie tym programem juz jakis czas i jestem z niego zadowolony tworze na nim swoje sety itd. Polecam go poczatkujacym jak i zaawansowanym DJ'om.
 

kieszko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
no to ja bym powiedzial tak...
Atomix - sux
Virtual - sux
Tracktor - rox
i nic wiecej : ]
 

kamillo1214

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
wie ktoś gdzie ściągnąć Automixa za darmo pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
Pierwszym takim programem, którym się bawiłam był "Jaskola Buzz" -było to dawno. Nie mogłam się na początku połapać, ale później coś tam zaczęło sensownie się układać. Kolejny... taki prosty "eJay"... trochę śmiechowy ale spoko :D
a dziś w ogóle się w to nie bawię... za mało chęci mam. <_<
 

DJ keeny

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja troche zalowo robilem bo nagrywalem swoje mixy i sety na plytke a pozniej ze swojego radyjka puszczali na dyskotece w szkole i kazdy byl zadowolony polecam virtuala
 

haker63

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
wierzcie mi najważniejsze na dysce jest muza możesz mieć sprzęt za astronomiczną kase ale jak nie masz muzy to jesteś nikim . i nie masz tego powera do prowadzenia i nie potrafisz dobrze prowadzić imprezy przez mikrofon nie wychodz bo sie tylko ośmieszysz . Miałem znajomego dj który kupił sprzęt za 5 kułek i sie spalił na starcie .
 

LukaszW85

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
oprocz vdj, traktora itp, warto wyprobowac mixmeister fusion, dobry program to tworzenia mixow, do grania na zywo raczej srednio sie nadaje, ale nawet poczatkujacy jest w stanie zrobic przejscie idealne
 

Mateusz Podemski

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Znacie jakiś program do robienia setów, co automatycznie robi przejścia i można łatwo zmieniać BMP? Chodzi mi o najbardziej podobny do MixMeisterFusion (oprócz MM Fusion), bo miałem go, ale wykorzystałem limit tworzenia MP3. Zainstalowałem od nowa, to miałem ten sam komunikat (miałem demo).

1. Znacie jakiś taki, co automatycznie robi przejścia (podobny to Mix Meister Fusion)?

2. Czy wiecie jak zlikwidować ten komunikat, abym znów mógł tworzyć w Mix Meister Fusion?
 
Do góry