Program TV który pochłonie Polskę, potrzebuje sponsorów

Adamuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
Witam
Mam bardzo dobry pomysł jak stworzyć program telewizyjny, który będzie się cieszył ogromną oglądalnością, jak nie największą w historii .
Dlatego potrzebuje człowieka, który pomoże mi znaleźć sponsorów, na ta , (komercyjnych sponsorów, jak np. różne banki itp...)
Jest to ogromne przedsięwzięcie natomiast zysk będzie kolosalny
a społeczeństwo oszaleje z wrażeń. Czekam na poważne oferty
adamuz88@wp.pl
 
A

Anitkaa

Guest
Myślisz, że ktoś Ci pomoże tak 'w ciemno' w sumie?
Przecież nie wiemy nawet co to za program...
Może napisz coś więcej.
 

Adamuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
możemy się umówić na jakieś spotkanie prywatnie i porozmawiać, tylko w taki sposób mogę to przedstawić :)
 

lukee

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
:lol: Ja też chętnie spotkam się z jakąś laską (mam dolarów do oddania) :eek:k:
 

Adamuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
opis jak to wyglada.
Chodzi o cos na zasadzie programu "Mam talent" Tylko, ze my zajmujemy sie poszukiwaniami idealnych pilkarzy. W
Kazdym wiekszym miescie orgaznizowane beda castingi dla osob ktorzy kochaja pilke nozna lecz sa nie zauwazani. W Jury zasiada ludzie dla ktorych pilka nozna to pasja a nie pieniadz. Osoby ktore zaprezentowaly sie na castingu i zostaly zaakceptowane przez jury przechodza do nastepnego etapu.
Etapy bede podzielone na prezentacje fizyczna jak i inteligencje, silna psychike, na kazdym etapie naszymi nowymi pilkarzami beda zajmowaci sie eksperci z dziedziny psychologii, diet, trenerzy, ktorzy beda sie skupiac na perfekcyjnym wytrenowaniu dokladnych podan a przedewszystkim szybkiego, bardzo szybkiego myslenia oraz wyobrazni. Wszystkie treningi jak ispotkania z psychologami beda sie odbywac na boiskach, halach z uzyciem najnowszej technologii treningowej, pilkarz nie moze byc glupi to jest podstawa, (fundament drozyny marzen). gdy zbierzemy 11 idealnych zawodnikow nastepuje ostatni etap - mecz z aktualna reprezentacja polski.

W taki zabawny jak i emocjonujacy sposob mozemy stworzyc druzyne marzen w krotkim czasie, ktora bedzie ogrywac najlepsze reprezentacje swiata.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
nie da się zrobić z kogoś kto gra w piłkę na podwórku piłkarza światowej klasy w ciągu kilku miesięcy.
 

kolega112

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Adamuz proponujesz konkurs wyłącznie dla facetów jak widzę, a więc jakaś połowa polski odpada.
 

Adamuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
Ja potrzebuje człowieka, który pomoże mi znaleźć sponsorów, są to ogromne pieniądze, ale...? -opłaci się, poważnie!
 

Adamuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
Witam
Mam bardzo dobry pomysł jak stworzyć program telewizyjny, który będzie się cieszył ogromną oglądalnością.(...)
Jest to ogromne przedsięwzięcie natomiast zysk będzie kolosalny
a społeczeństwo oszaleje z wrażeń. :D
Krótki opis jak to wygląda.
Chodzi o coś podobnego do programu "Mam talent" (hehe) Tylko, ze my będziemy się zajmować poszukiwaniem idealnych piłkarzy. W każdym większym mieście zorganizowane będą castingi dla osób którzy kochają piłkę nożna lecz są nie zauważani. W Jury zasiądą ludzie dla których piłka nożna to pasja a nie pieniądz. Osoby które zaprezentowały się na castingu i zostały zaakceptowane przez jury przechodzą do następnego etapu.
Etapy będą podzielone na prezentacje fizyczna jak i inteligencje, silna psychikę, na każdym etapie naszymi nowymi piłkarzami będą zajmować się eksperci z dziedziny psychologii, diet, trenerzy, którzy będą się skupiać na perfekcyjnym wytrenowaniu poszczególnych technik(dokładne podania, przyjęcie piłki, strzały, kondycja) a przede wszystkim , szybkiego bardzo szybkiego myślenia oraz wyobraźni. Wszystkie treningi jak i spotkania z psychologami będą się odbywać na boiskach, halach z użyciem najnowszej technologii treningowej, piłkarz nie może być głupi jest to podstawa, (fundament drużyny marzeń)Nasi kandydaci po zakwalifikowaniu się przejdą pod opiekę kilku dziesięciu specjalistów, każdy specjalista będzie zajmował się tylko i wyłącznie swoją branżą
Np.
Psycholog (sprawdzamy danego kandydata co Sobą chce reprezentować i czy naprawdę chce reprezentować nasz kraj)
Trenerzy - z różnych dziedzin (kondycja, siłownia, basen, ogólnie wyciskamy z organizmu wszystko na 110%)
Osoba, która zna się na sztuce symulacji (trzeb umieć oszukać sędziego)
Następnie kilka osób, które pobudzą patriotyzm w zawodniku, motywacje, pobudzą w kandydacie na piłkarza, siłę, która będzie wychodzić prosto z serca
Psycholog, który wytłumaczy danym osobą, aby się nie bały tego, że obserwuje ich cała Polska
Człowiek ,który potrafi pobudzić maxymalnie wyobraźnię piłkarza
Później specjaliści, którzy zajmą się inteligencją i szybkim myśleniem zawodników ( to będzie najważniejsza grupa ?trenerów?)
Specjaliści od diet
Opieka lekarska

Gdy zbierzemy 11 idealnych zawodników następuje ostatni etap - mecz z aktualna reprezentacja polski.
W taki krótki, zabawny jak i emocjonujący sposób możemy stworzyć drużynę marzeń, która będzie ogrywać najlepsze reprezentacje świata.
Według mnie jest to bardzo dobry pomysł ponieważ w inny sposób nigdy nie doczekamy się idealnej jedenastki. Każdy wie jak wygląda sytuacja z PZPN ( nic nie robią). Jak wyglądają polskie boiska w mniejszych miejscowościach? ? tragedia. Jest bardzo dużo osób w Polsce, którzy żyją, piłką nożną i to właśnie, dla tych Osób powstał by ten program. W naszym kochanym kraju sytuacja wygląda tak: ?Jak umiesz liczyć to licz na siebie? Ten program ma to zmienić. Przypomnę tylko, że Euro 2012 zbliża się, do tego czasu możemy mieć idealną drużyną, która na pewno zostanie zapisana w historii polskiej piłki nożnej a program będzie zarabiał sam na siebie na całym świecie, każde państwo będzie tworzyć takie programy aby stworzyć perfekcyjną drużynę a od naszego państwa wszystko się zacznie.
Ja posiadam tylko pomysł, szukam osób, którzy pomogą mi w realizacji tego przedsięwzięcia.
Proszę o zamieszczenie tego artykułu w prasie, TV, internecie
Pozdrawiam kibic z Kluczborka (Mks Kluczbork Rulezzz)
:papa:
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Gdyby udało się to opanować, być może mielibyśmy w wyniku dobry skład piłkarski, niestety najpewniej w kolektywistycznej Polsce trudno będzie o osoby skłonne Ci pomóc, a które miałyby dojścia. Dorób się jakiejś kasy i spróbuj pomówić z TV, a nóż coś z tego będzie... ale raczej nie prędko.
 
Z

zypek84

Guest
Obrałeś bardzo zły sposób ogłaszając tutaj wszystkim na czym polega Twój pomysł. Trzeba było napisać do producentów, ktoś by się z pewnością z Tobą skontaktował, przedstawił byś pomysł i może coś by z tego wyszło, a tak nici...
 

siedlik

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
I ty myślisz że to jest taka super inwestycja ?
Człowieku ochłoń przejdź się na spacer nie zawracaj sobie tym głowy bo nawet jak wypali twój plan to sponsor będzie miał ci za złe to że nie będzie miał z tego programu zysku. Gdzie byś chciał to wystawić na ReligiaTV czy 4FanTV ? Pomysł lipa wymyśl coś innego
 

Pompek-87

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
trafil bys do zbyt małej publiki... po pierwsze tylko faceci, po drugie tylko faceci ktorzy interesuja sie piłką nozną.,... ja sie nie interesuja i mam w :cenzura:e nawet mistrostwa swiata... i znam wiele osob ktore nawet nie wiedzialy ze takowe sie odbywaly... sslabo trafiles... nie napalaj sie tak. sprubuj cos innego. zreszta bedzie to trudne bo juz tak nasralo tych programow ze masakra.
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
To na pewno da sie rozwinac na jakies nowe etapy i wtedy bedzie ciekawe, zrob jakas strone intenretowa i zacznij zbierac funduisze. Zrob sobie inforliniie na gg i bedziesz budowal spolecznosc wokol tego pomyslu :) probuj!
 

Razor92

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Zapraszam na stronki które znalazłem, sporo ich. Nie zrażajcie że są po angielsku, obsługa jest prostsza niż myślicie.
Dostajesz wiele więcej za czytanie e-maili, klikanie w banery itp niż na polskich stronach tego typu. To nic nie kosztuje a naprawdę
warto dołączyć i zarejestrować się na tych stronach.
Spróbujdosyć spore minimum do wypłaty, lecz nie na wszystkich stronach, ale szybko leci jak zarejestrujecie się na tych stronach to po 3 miesiącach będą efekty.
Polecam też konto na PayPal.pl potrzebne do tych stron konkretnie do przelewów przynajmniej ja go używam.
Poniżej podaje linki do tych stron:

http://eurotrademails.com/pages/index.php?refid=razor92
http://bankomails.com/pages/index.php?refid=razor92
http://expertmails.net/pages/index.php?refid=razor92
http://depacco.com/pages/index.php?refid=razor92
http://hellishdollars.com/pages/index.php?refid=razor922
http://rolex-mails.com/pages/index.php?refid=razor92
http://club4you.net/pages/index.php?refid=razor92
 
Do góry