Program przyspiesza internet

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
Witam znalazlem fajny program dzieki nim przyspieszy wam net.
jest programem który ma za zadanie przyspieszać połączenie z internetem, głównie polecany dla graczy w sieci, oraz dla osób, które często ściągają pliki z sieci P2P. Ogólnie jest to zaawansowany sterownik DSL. Dzięki temu programowi uzyskuje sie minimalne pingi dla gier online, dla transmisji video i audio oraz dla telefonii VoIP. Program wyposażony jest w rozszerzone zarządzanie Ruchem. Główną funkcją tego progamu jest zarządzanie ruchem sieciowym, które przyspiesza znacznie transfery Efektem działania jest szybsze pobieranie plików przez sieci P2P, brak zawieszania się gier online, itp. POLECAM !!!!! :eek:k2:


http://www.megaupload.com/?d=HXPA8RZ9

UWAGA !! Dla tych co nie maja konta premium na MEgaUpload najlepiej scagajcie rano od 6-15 wtedy mozna na 100% scagac BB)
 

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
Po 30 dniach program przestaje działac??

to jest bezplatny program.bedzie ci dalej dzialac :)
a zapomnialem dodac ja se scagnelem cracka do tego programu dla tego mam bezplatny normalnie mozan uzywac 30dni.scagnij se cracka z google.pl <to nie jest bolesne uwierz mi :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
miałbym prośbe do RAININGMANA (??)
prawdo to co piszą tam wyżej??
a konkretnie o co ? Czy to jest pełna wersja programu ? Nie mam pojęcia i nie zamierzam pobierać. Czy przyspieszy łącze ? Także nie mam pojęcia, bo nie wiem jaki to program. IMO nie, przysrost wydajności może być lub też nie - zależy od łącza, programów ... zależy... Poza tym myślę, że nie więcej niż 2-5% :) Tak jak pisałem wcześniej ... chcesz mieć szybsze łącze ? Daj w łapę adminowi lub wykup lepsze
wink2ap7.gif
Pisałem na ten temat tutaj: http://www.forumowisko.pl/index.php?s=&amp...st&p=557916 areencjonalny sprawdzał i powiedział mi, że pobiera o 5 sec. szybciej plik kilku MB, ale jak mówie ... zależy ... przekonaj się sam ...
wink2ap7.gif
 

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
Program dziala wtedy gdy cos scagasz. jak ja scagalem bez programu to sie scagalo z szybkosca okolo 60kb/s a z programem 120kb/s wiec jest duzo roznica prawda.ten program zazadza ruchem tak jak w opise dla tego jest roznica transfera :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Z ciekawości wszedłem na powyższy link z myślą, że to "cfosspeed", zaczełem pobierać i okazało się, że to "cfosspeed" xD Program wcale nie przyspiesza połączenia, ale "stara się" utrzymać max. prędkość pobierania/wysyłania. Program pomaga jeśli pobieramy z sieci p2p i jednocześnie przeglądamy strony WWW - optymalizuje łącze tak aby przeglądanie było płynne ...

No, ale nie ma cudów ... Z neostrady 512 kb nie będziesz miał 1024 kb
wink2ap7.gif


p.s nauczcie się pisać jednostki - KB - Kilobajt kb - Kilobit. Różnica jest ogromna
wink2ap7.gif
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
ja zassysam ten program :)

A! Miałbym prośbę.Mógłby mi ktoś dać linka, jak pobierać z megauploadu ? Wiem, że to śmieszne , ale jak włanczam tego linka to jest strona główna
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
Ok. Pobrałem. Czy mógłby mi ktoś opisać co gdzie najlepiej ustawić, abym miał lepszą wydajność w sieci ? :)
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
ja mam 512 a fote kumpeli przesyłałem przez gg z prekdością 5kb/s :/ .. to chyba zwalnia .. :/ zawsze szło z 20kb.s
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ok. Pobrałem. Czy mógłby mi ktoś opisać co gdzie najlepiej ustawić, abym miał lepszą wydajność w sieci ? :)
Nic nie ustawiasz. Program sam się dostosowuje - przez kilka dni. Musisz zacząć pobierać, a najlepiej jak byś wysłał jakiś załącznik 10 MB.
ja mam 512 a fote kumpeli przesyłałem przez gg z prekdością 5kb/s
To zależy od łącza kumpeli, a nie od Twojego
wink2ap7.gif
 
Do góry