Program graficzny

dividok

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
712
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
fragment zdjęcia został wykonany w programie Photo Booth (system operacyjny Mac OS X)

jaki program działający w systemie Windows XP pozwoli uzyskać mi podobny efekt.

z góry dziękuje za odpowiedz.
 

Attachments

  • e1d4b45629.jpg
    e1d4b45629.jpg
    57,8 KB · Wyświetleń: 45

dividok

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
712
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
problem w tym, że w Photoshopie nie ma takiej opcji, a jak jest to podpwoiedźcie jak się nazywa ;)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
aha a co do efektu....

włanczasz fotke co chcesz przerobić klikasz ctrl+j kopiuje się to foto w nową warstwe:)
klikasz FILTER --> Sketch -- Graphik pen dajesz ok
w okienku LAYERS tą warstwę co się zmieniła domyślnie "layer 1" ustawiasz "opacity" na około 25 % :) w zależności jak wolisz:)

I śmiga:) prosto i łatwo i proszę nie mówić że w Photoshopie się NIE DA bo da się tylko trzeba pokombinować :) i pouczyć się:p
 

dividok

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
712
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
aha a co do efektu....

włanczasz fotke co chcesz przerobić klikasz ctrl+j kopiuje się to foto w nową warstwe:)
klikasz FILTER --> Sketch -- Graphik pen dajesz ok
w okienku LAYERS tą warstwę co się zmieniła domyślnie "layer 1" ustawiasz "opacity" na około 25 % :) w zależności jak wolisz:)

I śmiga:) prosto i łatwo i proszę nie mówić że w Photoshopie się NIE DA bo da się tylko trzeba pokombinować :) i pouczyć się:p

jak daję Graphick kolor zdjęcia zmienia się utomatycznie na czarno biały .
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
jak daję Graphick kolor zdjęcia zmienia się utomatycznie na czarno biały .


Tak zmienia się wiem. Ale właśnie do tego służy ta opcja dalej żeby sie NOWA wartstwa nałożyła na starą:) zrób od początku do końca tak jak CI napisałem a będzie ok. FILTER --> Sketch -- Graphik pen robi się czarno białe, w okienku LAYERS tą warstwę co się zmieniła domyślnie "layer 1" ustawiasz "opacity" na około 25 % w zależności jak wolisz:) z prawej strony masz okienko LAYERS i tam powinieneś mieć 2 warswy podstawową i tą zmienioną czarno białą, zmieniona powinna być na górze!!! i na niej ustawiasz OPACITY na około 25 i się mieszają wtedy kolory no mniej więcej:) i jest taki efekt. Tylko nie zapomnij żeby na samym początku skopiować tą warstwę podstawową np: skrótem ctrl+j. Musi śmigać bo zanim to napisałem to przetestowałem:)
 
Do góry