Program do zmniejszania wielkości pliku

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Potrzebny mi jest program który zmiejsza wielkość plików. typu mp3. Ponieważ chciałabym sobie zgrać na komórkę. A 41 mega to nie jest zbyt dużo.
Wiem że taki jest bo przed formatem miałam taki programik, ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
chodzi ci o program zmniejszajacy jakosc mp3? ktos pytał na forum poszukaj. Jesli nie chodzi ci o to to winzip, winrar itd i innego wyjscia nie ma :p
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
raczej taki do zmniejszania jakości i razem z tym rozmiaru

roznicy i tak nie odczujesz na telefonie
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
bo wtedy to juz bardzo mała jakość :p

uzyj nero wave editor lub Acoustica mp3 to wave converter :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Potrzebny mi jest program który zmiejsza wielkość plików. typu mp3. Ponieważ chciałabym sobie zgrać na komórkę. A 41 mega to nie jest zbyt dużo.
Wiem że taki jest bo przed formatem miałam taki programik, ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa.
Komórka jakie formaty obsługuje ? Jeśłi tylko mp3 to wystarczy przekonwertować mp3 do niższego birate :)

nie bedzie roznicy miedzy np. 320kb/s a 128kb/s
Nie mogę się z Tobą zgodzić ;-) Może nie dla Ciebie ;-) , ale dla mnie jak najbardziej :) Oczywiście wiadomo, że jak przekonwertujemy mp3 z 320 do 128 czy odwrotnie to różnicy nie będzie, ale jak przekonwertujemy z płyty audio do 320 a potem do 128 to różnica jak najbardziej jest odczuwalna :)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ale na telefonie gdzie zbyt głosno sie nie da zrobić i słuchawki tez nie sa jakies szczególne to nie bedzie praktycznie zadnej :p
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
A autorowi chodzi o program do zmniejszanie pliku wyłącznie mp3 czy ogółem do zmniejszania plików bo mi się wydaje że Gimp też się nadaje mam rację ??
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Polecam Audio Coversion Wizard, bardzo fajny program, sam sobie wybierasz i Mhz ma miec mp3-jka itd.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Magic Tweak music maker 11.0 silver
Lub Magic Tweak Studio 10.silver
 
Do góry