Program do zarządzania projektami

logujsie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Witam! Chciałabym uzyskać opinie na temat programu do zarządzania projektami. Wersje testowe niby działają dobrze, ale mimo wszystko proszę o komentarze na temat: Isido, goProjekt i ProjectShelf
 

kim44

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja mogę tylko skomentować program goProjekt -goprojekt.pl Firma u nas będzie jednak korzystać z tego oprogramowania. Skończyliśmy testować. Pracownicy bardzo szybko go przyswoili, także polecam.
 

logujsie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja mogę tylko skomentować program goProjekt -goprojekt.pl Firma u nas będzie jednak korzystać z tego oprogramowania. Skończyliśmy testować. Pracownicy bardzo szybko go przyswoili, także polecam.
Tutaj muszę się zgodzić. Faktycznie program, chyba jest mała ilość tego typu oprogramowania, jest naprawdę łatwy w użyciu. Także jeszcze trochę tu na goprojekt.pl pobędę, a potem zobaczymy, co szef postanowi.
 

kim44

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
To czekam na komentarz, bo skończeniu testowania. Można wymienić spostrzeżenia, z pewnością przyda się to grupie projektowej na przyszłość
 

logujsie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Cóż mogę więcej jeszcze dodać? Skończyłam sobie testować mój przykładowy projekt. Ekspertem nie jestem, ani też project managerem, ale myślę, ze goProjekt jako program do zarządzania projektami jest dobry. Teraz wytłumaczę 3 pracownikom i zobaczymy jakie będą efekty. Ostatnie słowo i tak należy do przełożonego
 

Mmaniek

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mogę polecić TaskBeat. Jest łatwy w obsłudze i szybko się przyswaja.
 

Hubo7

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mi znajomy polecił task manager www.taskmanager.pl. Do zarządzania blisko 20 osobową grupą jest ok. To co mi się przydało to możliwość stworzenia hierarchii stanowisk (dyrektor > kierownik > szara masa) i nadanie im uprawnień typu ty możesz przydzielać zadania temu i temu a ty nie itp. Jest łopatologiczny w obsłudze, chyba do każdej funkcjonalności jest film pokazujący co i jak działa - jak dla małpy. I w odróżnieniu od większości programów tego typu płacę raz i mam go na zawsze, zamiast płacenia co miesiąc i zastanawianiu się czy firma która utrzymuje moje dane jutro też będzie istniała i czy moje dane z tej bazy nie pójdą gdzieś w świat!
 
K

kabol

Guest
Potwierdzam przydatność Taskbeat - mamy go w firmie dobre pół roku i rzeczywiście przynosi fajne efekty. Jeśli potrafisz być systematyczny, obserwować to co się dzieje, monitorować wyniki, to na pewno będziecie zadowoleni. Plusem programu jest niska cena - 30 zeta miesięcznie. A z samego programu korzysta się online, bez instalacji na dysku.
 
R

rabunia89

Guest
Na temat tamtych programów nic nie mogę powiedzieć. Jednak mogę polecić Ci aplikację Taskbeat. Rzeczywiście usprawnia działanie firmy, pomaga w zarządzaniu czasem i organizacją pracy.
 

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Zaproponuję Ci inne rozwiązanie: PM Compass. Sama używam tego rozwiązania w swojej firmie. Przy jego pomocy mam kontrolę nad projektem od inicjacji do zamknięcia. Posiada kilka przydatnych funkcjonalności jak wykres Gannta, zarządzanie budżetem, czy portfelem projektów.
 
Z

zderka

Guest
Obecnie w firmie korzystamy z oprogramowania symfonia. Pewnie wielu z Was o nim słyszało bo jest to obecnie chyba najpopularniejsze oprogramowanie dla firm i w Polsce i na świecie.Posiada wiele modułów takich jak na przykład:
zarządzanie
handel
kadry i płace
czy też zarządzanie projektami na czym Ci zależy

W jednym miejscu masz wiele działów tak więc zarządzanie firmą jest o wiele łatwiejsze oraz skuteczniejsze.

Dodam jeszcze,że jest możliwość ściągnięcia sobie wersji testowej z sieci. Konkretnie tutaj: http://www.tradiss.pl/
 

PaulinaZ

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=14.6666666666667px]Cześć, [/SIZE]

[SIZE=14.6666666666667px]Właśnie stworzyliśmy aplikację w chmurze do zarządzania małą firmą, która obecnie jest w fazie beta. Aplikacja, w przeciwieństwie do wielu narzędzi dostępnych na rynku, umożliwia pełne zarządzanie całym projektem - od jego wyceny, aż po wystawienie faktury. Pozwala też kontrolować projekty na bieżąco, pokazując jednocześnie ile i jakie koszty generują, a także jak wyglądają ich postępy. [/SIZE]

[SIZE=14.6666666666667px]Jeśli nadal szukasz aplikacji dla swojej firmy - możesz przetestować nasz produkt. Program został stworzony z myślą o małych firmach, więc powinien spełniać Twoje potrzeby. Poniżej wrzucam link do aplikacji: bugilo.pl[/SIZE]
[SIZE=14.6666666666667px]Jeśli zdecydujesz się wypróbować aplikację - będę wdzięczna za feedback. Zależy nam na każdej opinii :) [/SIZE]
 

fikusik2

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hejka,
jak potrzebujesz ogólny program to zaisntaluj darmowego redmine. Jest dojrzały i dobrze przetestowany. System się już nie rozwija. Korzystam w jednej z naszych firm i jest ok.

Jeśli chciałabyś coś bardziej dopasowanego to tylko rozwiązanie dedykowane. Pytanie czy masz taką potrzebę i budżet, aby zainwestować 20k. Mamy taką aplikację i ma wiele dodatkowych rzeczy poza zarządzaniem projektami + raporty + autorespondery rozbudowane + CRM do klientów + zarządzanie flotą itd. Jeśli cię to intersuje to rzuć okiem na kamee.pl

Gotowe rozwiązania są dla wszystkich, więc nie będą w stanie obsłużyć twoich procesów w taki sposób jaki zechcesz. Jeśli zadowoli cię aplikacje, która obsłuży procesy w firmie w 50 - 60% to wybierz 3 i zapoznaj się z nimi. na pewno będziesz mogła wybrać coś darmowego.
 

Olixen

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Coś podobnego opisywali na dzienniku internautów też z crm i projektami, ale dodatkowo jest też obieg dokumentów. Weź sobie to zobacz di.com.pl.
 

Andy82

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja natomiast polecam wypróbować polski program [SIZE=11pt]PM Compass. W firmie, której pracuję bardzo długo szukaliśmy programu, który by nam pasował. [/SIZE]
Niestety większość programów do zarządzania projektami albo nie spełniała wszystkich naszych wymagań, albo była zbyt skomplikowana dla naszych projektów :/ Po wielu testach zdecydowaliśmy się w końcu na PM Compass. Posiada on bardzo dużo różnych funkcjonalności, np. dodawanie dokumentów do zadań, tworzenie wykresu Gantta. Polecam :)
 
Do góry