Program do ściągania MP3

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Witam!
Miałem program Bearshare przez bardzo długi czas, ale w pewnym momencie przestał działać, kiedy chciałem go włączyć wyskakiwało okienko z informacją, której nie rozumiałem. Emule też do niczego, od 3tygodni ściąga mi utwory z najnowszej płyty Dąbrowskiej. Bardzo proszę o linki programów. Chcę najprostszy program, aby móc ściągnąć daną piosenkę i skopiować na MP3, bez żadnych bajerów, najlepiej w j.polskim.

Z góry dzięki.
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
jak chcesz ściągać tylko MP3 to nie musisz chyba od razu programu ściągać.
Ja korzystam ze stronki www.wkretka.pl - wpisujesz tytuł i wykonawcę... możesz sprawdzić, czy to jest ten kawałek którego szukasz - jest opcja odsłuchiwania. Klikasz "pobierz plik" i gotowe :D
 
R

robaldo

Guest
albo ściągnąć z wrzuty :) przez to :)
Ale proponowałbym mimo wszystko naprawić BearShare`a :)
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Bearshare super program. Kiedys używałam ARES tez niczego sobie program :)
 

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Serdeczne dzięki, bardzo mi pomogliście :D na razie skorzystałem z wkrętka.pl

Pozdrawiam :papa:
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Bearshare super program.

no pewnie szczególnie bardzo lubi soft z kategorii SpyWare albo AdWare dodatkowo po cichu ściągnąć i doinstalować wsumie to nawet się na to użytkownik godzi (licencja)
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
664
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Moim zdaniem reinstall BearShare'a :).

Ja tam walczyłbym o niego, moim zdaniem najlepszy program do pobierania pojedyńczych utworów.

Natomiast do albumów polecam torrent'y.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja nigdy nie zdzieram pojedynczych utworów. jak już to całe albumy lub dyskografia.
zdzieram utorrentem a jak mam konto premium to z rapida. I cały czas jestem zadowolony z tego programu i serwisu.
 

pizmak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
BearShare to darmowy program do wymiany plików P2P. Aplikacja działa w oparciu o sieć Gnutella. BearShare umożliwia wyszukiwanie i pobieranie każdego rodzaju plików takich jak mp3, avi, jpg.

eMule jest klientem sieci peer-to-peer (p2p) ed2k, stanowiącym alternatywę dla oryginalnego klienta eDonkey2000. Aplikacja służy do wyszukiwania gier, programów, filmów czy muzyki.

Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

BitComet to jeden z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent dysponujący sporymi możliwościami.
 

Mares92

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Do ściągania muzyki nie musisz praktycznie żadnego programu ściągać.
Masz tutaj stronki, gdzie bezpośrednio możesz ściągać z neta. Możesz na tych stronach także odsłuchiwać utworów.

www.oggole.pl
www.skumaj.com
 
Do góry