Program do pobiernia plików + strony z plikami

TripleHHH

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
>>>>>>>>>
OD MODERATORA:
Tutaj możecie podawać różne programy jakimi ściągacie pliki (jeśli są bezpłatne to mile widziane linki do nich), nie tylko programy będące klientami BitTorrenta. Również możecie podawać adresy do stron skąd można pobrać np. torrenty lub linki na rapida.
Jednak przypominam po raz setny: NIE WSTAWIAMY LINKÓW DO PŁATNYCH PROGRAMÓW, CD KEYÓW, MPch*jek, filmów, CRACKÓW ITD. Co najwyżej linki do strony głównej np. z torrentami, a nie linków do danej pozycji (np. torrenta z filmem Shrek). Nie przestrzeganie tego będzie karane zawieszeniem konta bez wcześniejszych ostrzeżeń.

***

Oryginalna wersja postu: czy powiecie mi jaki jest najlepszy program do sciągania .Jesli tak podajcie linki.i jeszcze bym prosił o fajne stronki z torrentami. (moga byc angielskie) :papa:
Z góry dzięki.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Co do ściągania z torrentów- używam klienta BitTorrent- utorrent 1.8 (który jest na chyba każdej stronie nie zablokowany).
Ściągam z 2 stron: www.polishtracker.org (bardzo dużo nowości, torrenty z premierami filmów ukazują się chyba najszybciej spośród wielu stron polskich z torrentami, bardzo szybkie pobieranie) oraz www.torrenty.org (chociaż przy rejestracji trzeba zapłacić 6zł smsem to opłaca się, ponieważ codziennie pojawia się tam mnóstwo torrentów, filmy ukazują się zaraz po premierze).
A po za tym raz na miesiąc z 2 kolegami zrzutka na konto rapidshare za ok. 18zł. Do pobierania z serwerów rapida używam rapget-a. A najczęściej linki do tego co szukam znajduję na www.peb.pl.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
*Vuze - prosty w obsłudze i dobry Torrent. Lubię go, bo praktycznie bez przerwy idzie ściąganie, chociaż są duże wahania prędkości (parędziesiąt kilo/s -> 500 kilo/s na moim łączu 10MB). Linki z www.piratebay.org mi wystarczają ;)
*eMule - oficjalna wersja. Linki z www.osloskop.net
*Bearshare - głównie do mp3, nie do końca go rozgryzłem, ale małe pliki zwykle idą szybko i od razu. Korzystam w nim z wbudowanej wyszukiwarki.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
najelpszy bearshare wersja 5.2.5.6. tylko bez aktualizacji, można pobrać za free
 
K

kened88

Guest
Ja aktualnie korzystam z MoorHunta moim zdaniem najlepszy program dzialajacy na zasadzie p2m ;) .Sciaga sie z niego ok 10-20kb/s powyzej maksymalnej predkosci pobierania.
Tylko najwieszym problemem jest to ze do wszystkich strony p2m trzeba sie zarejestrowac
Kiedys uzywalem BitCometa i Bearshare ale to juz przeszłosc bardzo zamula lacze i z predkosciami sciagania tez roznie bywalo
a pojedyncze piosenki sciagam ze stron :)
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Polecam także pobieranie plików z e-mail. W internecie jest tego pełno. Do pobierania ze stron polecam menadżer plików FlashGet.

Kod:
http://www.programs.pl/program,54.html

Bezpłatny. Z klientów P2P polecam najbardziej Bearshare, według mnie najlepszy ze wszystkich. Ja jednak wolałem poprzednią wersję tego programu.
 

kołek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
*Vuze (Azureus)
*torrenty.org
*ultrawarez.eu
*yhu.pl

Wtedy mam full service :p
 

legos

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
do torrentow uzywam flashgeta - najnowszy obsluguje wszystkie pliki torentow, bearshare tez dobry w swej dziedzinie:) linki:

najnowszy bearshare

najnowszy FlashGet
 
Do góry