Produkty z grupy FM

Status
Zamknięty.

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Ostatnio znajoma zaczęła mnie namawiać na wejście w marketing wielopoziomowy z firmą FM. Powiem szczerze, że nigdy nie słyszałam o tej firmie, totalnie nie znam jej kosmetyków/chemii. Używacie coś od nich? Coś jest warte zainteresowania?
Czy w ogóle takie zajęcie jest opłacalne?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Eh te kosmetyki to nic specjalnego .
Jest dużo lepszych firm ^^.
Myślę ,że wchodzenie w jakiś marketing to tylko strata czasu.
Kasa jest praktycznie równa zeru tyle tylko ,że masz jakieś bonusy ,gratisy na produkty z tej firmy.
Aż żal to mówić ,ale chyba lepiej byś wyszła na rozdawaniu ulotek. :]
 

agunia25

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Opłacalność zależy od zasobności portfeli osób którym byś chciała zaprezentować ich produkty. Ja z FM mam wode toaletową, dostałam od ciotki. Jestem z niej bardzo zadowolona. Sama nawet myślałam żeby rozprowadzać FM ale mają trochę za drogie rzeczy, u mnie by się to nie przyjęło. Oststecznie zainteresowałam się inną firmą. Kosmetyki w miarę dobre i niedrogie, nie ma minimalnych progów zamówień, prowizja 30% od każdego zamówienia. Z zamówieniami bywa różnie, ale zazwyczaj jestem kilka dyszek do przodu.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
ForeverYoung napisał:
Eh te kosmetyki to nic specjalnego .
Jest dużo lepszych firm ^^.
Myślę ,że wchodzenie w jakiś marketing to tylko strata czasu.
Kasa jest praktycznie równa zeru tyle tylko ,że masz jakieś bonusy ,gratisy na produkty z tej firmy.
Aż żal to mówić ,ale chyba lepiej byś wyszła na rozdawaniu ulotek. :]
Zgadzam się nie warto.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
agunia25 napisał:
Opłacalność zależy od zasobności portfeli osób którym byś chciała zaprezentować ich produkty. Ja z FM mam wode toaletową, dostałam od ciotki. Jestem z niej bardzo zadowolona. Sama nawet myślałam żeby rozprowadzać FM ale mają trochę za drogie rzeczy, u mnie by się to nie przyjęło. Oststecznie zainteresowałam się inną firmą. Kosmetyki w miarę dobre i niedrogie, nie ma minimalnych progów zamówień, prowizja 30% od każdego zamówienia. Z zamówieniami bywa różnie, ale zazwyczaj jestem kilka dyszek do przodu.
Właśnie też tak się obawiałam, że nie warto. Co prawda wypróbowałam perfumy od nich i trzymały się dość długo, ale mam swoje ulubione zapachy i jeśli chodzi akurat o perfumy, to mam swoje preferencje, z których łatwo nie zrezygnuję. Czegoś tam pewnie spróbuję, ale jakoś też tego nie widzę tak globalniej, w formie większych zarobków.
agunia25, a można wiedzieć o jakiej firmie piszesz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry