produkty ktore pomagaja przyspieszyc przemiane materii

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Hej. Slyszlam ze na dobra/ na przyspieszenie przemiany materii jest picie dziennie minimum 1,5 L wody, pić herbatę zieloną, kawa a z jedzenia? jak myślicie
pewnie activia, orzeszki ziemne - tak slyszalam, jednak troche mnie to dziwi bo to ma duzo kcl.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Tylko nie orzeszki ziemne. Za przemianę materii nie tyle odpowiadają jakieś produkty co systematyczna i zbalansowana dieta. Do takiej diety warto dodać otręby. W sezonie również jagody, z tego co mi wiadomo.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
nie wiem co z tymi orzeszkami pewnie gdzies jakies glupoty przeczytalam na stronkach ;P
o, slyszalam, ze kawa jest tez dobra ^^
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Szczerze mówiąc to o kawie nie słyszałam,nie wydaje mi się żeby była dobra na przemiane materii. Mi pomaga zielona herbatka.
 

osiol182b

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
W kawie jest kofeina -dlatego jest dobra.
Zielona herbata też jest b. dobra.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
no tak jest zdrowa ta kawusia ale jak się doda np. mleko zagęszczone niesłodzone to już chyba nie bardzo?;>
 

niuchna

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Otręby i pieczywo pełnoziarniste.
herbata zielona/czerwona.
jakieś musli z mlekiem na drugie śniadanie i oczywiście pić wodę mineralną, niegazowaną (tylko nie całą butle na raz!) ;)
 

Vileron

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej. Slyszlam ze na dobra/ na przyspieszenie przemiany materii jest picie dziennie minimum 1,5 L wody, pić herbatę zieloną, kawa a z jedzenia? jak myślicie
pewnie activia, orzeszki ziemne - tak slyszalam, jednak troche mnie to dziwi bo to ma duzo kcl.

Ja piję codziennie po 60 mg soku z acai i widzę zasadniczą różnicę.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Ciemne, pełnoziarniste pieczywo, otręby i owsianka. Do tego odrobina żurawiny - nie tyle przyspiesza przemianę materii co wspomaga układ moczowy, więc usuwa toksyny. Ostatnio słyszałam też o proszku zasadowym langsteiner. Podobno przyspiesza przemianę materii i poprawia pracę ukladu trawiennego. Wystarczy raz dziennie wypić szklankę wody z jedną łyżką proszku.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
poczytam sobie o propozycjach. pewnie na kazdego inaczej poszczegolne produkty dzialaja. ale lepsze sa naturalne rozwiazania niz jakies tabletki itp.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
BŁONNIK - to on jest odpowiedzialny za przemianę materii.
Proszę nie mylić przemiany materii z szybkim zrzucaniem wagi czy też spalaniem tkanki tłuszczowej. Przemiana materii to najprościej mówiąc przemiana jedzenia w energię, a następnie sprawne usunięcie toksycznych resztek.
Aby móc to zrobić należy przede wszystkim oczyścić organizm z toksyn - Picie dużej ilości wody, ćwiczenia na tyle intensywne, aby się wypocić (najlepiej w polarze lub grubym swetrze).
Następnie zastosować dietę bogatoresztkową - nie dłużej niż 14 dni.
Ostatnim krokiem jest dieta dobrana pod względem zapotrzebowania do 2000 kcal na dobę - tą dietę należy utrzymywać już przez bardzo długi czas - W przypadku kobiet momentem decydującym o zmianie diety jest menopauza.
 
Do góry