problemy rodzinne oraz nerwica i depresja

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam może zacznę od tego, że mam 24 lata pod koniec tamtego roku zdiagnozowano u mnie depresje i nerwice. Chodze do psychiatry i psychologa. Moje problemy zaczeły się od dawna, od zawsze jestem osobą nad wrażliwą i bardziej dbającą o innych jak o siebie. Może zacznę od początku mòj tata pije zawsze moja mama starała się to kryć, nawet ja nie wiedziałam, że ją bił, pił i pije odkąd pamiętam. Po pewnym czasie wszystko zaczeło się sypać mama straciła prace bo zlikfidowali jej oddzial banku, ojca zwolnili za wòdke, popadliśmy w długi jeszcze większe jak były. Ojciec nigdy się tym nie przejmował, że są długi, potem wyjechał do pracy do niemiec i było jeszcze gorzej dość, że pił to jeszcze nie miał za wròcić, więc by nam nie narobił problemòw to musieliśmy go ściągać do kraju. Dodam, że mama znalazła sobie faceta, z ojcem nie da się żyć, ojciec nigdy mamy nie kochał, jemu po prostu było mu tak wygodnie, bo mama zapłaciła za wszystko, mama wszystko robiła i wychodowała sobie dziecko. Ojciec zaczął więcej pić, i wtedy zaczeło się bił na potęge aż mama jak mnie pobił ojciec z moją siostrą tylko za to, że stanełam w obronie mamy i wymieśliśmy się z domu do mamy faceta, wiem,że to chore ale on mnie więcej wspiera i kocha niż mòj własny ojciec, ktòry nigdy nie był moim ojcem. Oliwy do ognia dodaje moja babcia ktòra zamiast trzymać naszą strone a widziała co ojciec wyprawia robi szopke i opowiada jaki ojciec biedny, a my zle bosmy sie wyniosly z domu, gdybysmy tego nie zrobily stalaby sie tragedia.
 
Do góry