Problem

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Mam problem i nie wiem o co chodzi, może to głupie pytanie i nie będziecie umieli mi na nie odpowiedzieć, ale gdy np. siedze i wstaje to tak dziwnie ćmi mi sie w głowie, albo jak sie budze i wstaje to mam to samo ... Nie wiem o co chodzi, może to jakieś problemy z sercem ? :niepewny: :niepewny: :niepewny:
 
J

Joker01

Guest
i na dodatek masz też takie ciepłe czoło na moment, prawda? gadałem z moim kolegą, mówił, że też tak ma, gadał z mamą i Jego mama Mu powiedziała, że to jest w okresie dorastania :)
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
To się bardziej fachowo nazywa hipotonia czyli spadek ciśnienia krwi i jak ktoś wyżej napisał występuje ona zwykle w wieku dorastania i mija z czasem wobec tego nie ma się czym przejmowac. Jak sam piszesz te mroczki przed oczami pojawiają się kiedy wstajesz z pozycji leżącej lub siedzącej - będzie to mniej odczuwalne lub w ogóle jak będziesz zmieniał pozycję powoli. Pewnie także czasem serce Ci szybciej bije jak się domyślam - jeśli tak to też nie ma się czym przejmować chociaż można pójść do lekarza rodzinnego lub kardiologa żeby wypisał lek na "uspokojenie" serca jeśli dodatkowo występuje np potliwość rąk. :)
 
Do góry