Problem :(

Status
Zamknięty.

keni_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
mam problem i chcialabym zeby ktos mi powiiedzial czy nie mam sie czym martwic bo wpadam w panike , otóż :jakies 3 tygodnie temu uprawialismy petting , sperma znalazla sie na moim udzie , bylam w majtkach , boje sie ze na te majtki tez jakas ilosc spermy mogla spasc i martwie sie bo ich wtedy nie zdjełam , wiem jednak ze w tamtym momencie obejrzalam je dokladnie i nic nie bylo tzn bylo ale moje , lecz teraz jak ie nad tym zastanawiam to boje sie ze moglam nie zauwazyc jakiejs malej ilosci , prosze powiedzcie mi czy w takim wypadku ciaza jest mozliwa ??? kiedy zastanawiam sie nad tym jest to dla mnie calkowity absurd , ale okres mi sie spoznia juz 8 dni ... wczoraj zrobilam test ciążowy i wyszedł negatywnie ,zrobilam go popołudniu , wiec moje kolejne pytanie brzmi czy test ten jest wiarygodny na 100 % i czy nie mam sie czym martwic ?? dzisiaj denerwuje sie caly dzien , wiec kupilam drugi test aby zrobic go jutro rano , dodoam
ze moj okres jest bardzo nieregularny, czasem pojawia sie po 30 dniach a czasem po 36 , lecz dzis jest 38 dzien i nic nie ma bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania bo strasznie sie denerwuje i nie wiem co sie dzieje ze wciaz nie dostaje miesiaczki
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
jest mało prawdopodobne abyś zaszła w ten sposób w ciążę
radze ci mniej panikować ;) to pewnie przez to spóźnia ci się okres
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
spokojnie, jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, a jak sie denerwujesz i stresujesz to tym bardziej bedzie Ci sie spóżniał okres
 

keni_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
spokojnie, jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, a jak sie denerwujesz i stresujesz to tym bardziej bedzie Ci sie spóżniał okres
małe czyli jakies jest tak ?? denerwuje mnie sam fakt tego ze jest jakies prawdopodobienstwo ... :( wiem ze przez stres okres mi sie spoznia ale nie potrafie sie nie denerwowac ...
 

joja32

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mi też się spóźia okres i też sie trochę denerwuję więc Cię rozumiem. Robilam test i wyszedł negatywny ale czemu nie ma nadal okresu? Ja już mam dwoje dzieci i więcej nie chce mieć . Pozdrawiam.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Nie nie będziesz w ciąży! Myśl logicznie jak można zajść w ciąże mając sperme na majtkach? Przeciesz one musiałby przejść przez majtki a dalej przez pochwę w której jest super niesprzyjające środowisko dla nich. Zacznijmy w ogóle od tego iż przejście przez majtki jest dla nich barierą wręcz niemożliwą do przebycia.
Co do drugiego pytania test możesz robić o dowolnej porze i tak wynik będzie jednoznaczny. Nie stresuj się tak bo to przez to pewnie okres się spóźnia tym bardziej iż masz nie regularny to czekaj cierpliwie. Bez nerwów.
 

keni_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie nie będziesz w ciąży! Myśl logicznie jak można zajść w ciąże mając sperme na majtkach? Przeciesz one musiałby przejść przez majtki a dalej przez pochwę w której jest super niesprzyjające środowisko dla nich. Zacznijmy w ogóle od tego iż przejście przez majtki jest dla nich barierą wręcz niemożliwą do przebycia.
Co do drugiego pytania test możesz robić o dowolnej porze i tak wynik będzie jednoznaczny. Nie stresuj się tak bo to przez to pewnie okres się spóźnia tym bardziej iż masz nie regularny to czekaj cierpliwie. Bez nerwów.
w pochwie raczej bylo sprzyjajace srodowisko bo robilismy to rownocześnie :/ bylo tam duzo sluzu
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Najprawdopodobniej przyczyna spóźniania sie okresu jest stres a nie ciąża :) nie ma sie czym martwić, ja wątpie w to, ze w taki sposob zaszłaś w ciąże, plemniki by musiały przebyć długą i ciężką dla nich droge. Dostaniesz wkońcu okres, miesiączki masz nieregularne wiec wyluzuj i napewno bedzie wszystko ok. Zrób drugi test, może on Cie troche uspokoi.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
w pochwie raczej bylo sprzyjajace srodowisko
W pochwie jest odczyn kwaśny a plemnieki to białko więc jak mogą być sprzyjajęce warunki? a Jak było dużo śluzu to tym bardziej plemniki mogły mieć utrudnioną drogę. Nie jesteś w ciąży.
 

keni_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
W pochwie jest odczyn kwaśny a plemnieki to białko więc jak mogą być sprzyjajęce warunki? a Jak było dużo śluzu to tym bardziej plemniki mogły mieć utrudnioną drogę. Nie jesteś w ciąży.

ale przeciez ten sluz jest po to aby zniszczyc kwasnie srodowisko pochwy i pomoc plemnikom dostac sie glebiej .... przynajmniej tak słyszalam
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
ale przeciez ten sluz jest po to aby zniszczyc kwasnie srodowisko pochwy i pomoc plemnikom dostac sie glebiej
Zalerzy o co Ci chodzi, czy piszesz o swoim śluzie z pochwy, jeżeli tak to śluz nie jest w tym celu jeżeli o "tym" co wydostało się z chłopaka to też nie robi tego co napisałaś. W spermie oprócz plemników znajduje się m.in. płyn z głuczołu krokowego.
 

keni_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zalerzy o co Ci chodzi, czy piszesz o swoim śluzie z pochwy, jeżeli tak to śluz nie jest w tym celu jeżeli o "tym" co wydostało się z chłopaka to też nie robi tego co napisałaś. W spermie oprócz plemników znajduje się m.in. płyn z głuczołu krokowego.
pisze o swoim sluzie , poprostu słyszalam ze on niszczy kwasne srodowisko , aby plemniki mogly przetrwac i dostac sie głebiej
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
pisze o swoim sluzie , poprostu słyszalam ze on niszczy kwasne srodowisko
Przeciesz on własnie po to jest żeby było trudniej! Więc jak może być na odwrót? Śluz spełnia jeszcze rolę ułatwiającą wprowadzenie członka do pochwy. Ale za kwaśne środowisko w pochwie m.in. właśnie on odpowiada.
 

keni_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
to w takim razie nie rozumiem tego zdania : "Śluz płodny, czyli wydzielina kobieca wytwarzana tuż przed owulacją, ma właściwości buforowe (niwelujące kwaśny odczyn) i stwarza warunki zarówno do podtrzymania trudnej egzystencji męskich komórek płciowych w pochwie, jak i ułatwia im podróż do celu. I właściwie wystarczy, by plemniki znalazły się na błonie śluzowej narządów płciowych kobiety, jeśli jest tam śluz płodny."
chyba ze to zdanie mowi o zupelnie innym sluzie niz ten ktory sie wydziela podczas wspołzycia lub pettingu ....
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wg.mnie zajście w ciąże było nie możliwe więc nie masz sie czym stresować , wrzuć na looz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry