Problem

kvachu

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Miasto
/zadupie/
Hej mam maly problem, znam sie z taka dziewczyna od 2 lat niedawno sprubowalismy jak by to bylo byc razem niestety nie wyszlo nam po trygodniu rozstalismy sie (moge wyjasnic czemu ale nie wiem czy warto ). No nic ale ostatnio obrazila sie na mnie nie wiem dlaczego, pogodzilismy sie kilka dni temu i znowu jest wszystko ok , ale zalezy mi na nie tylko nie wiem czy jest sens bo jak z nia chdzilem to mne troche olewala :(
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
pogadaj z nią o tym szczerze i wyjaśnij co i jak. dowiec się czemu się tak zachowywała. postaraj się dla niej jesli się pogodziliście to jest dobry znak. napewno się uda jeśli oboje dacie z siebie coś.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
cóz, skoro ci na niej zalezy to próbuj, moze akurat sie uda. Jednak jest tez to drugie wyjscie....moze przestac sie z tobą zadawać...ale spróbuj, moze ona tez cos do Ciebie ma i tym "startowaniem do innych" chce na siebie zwrócić twoją uwage. Mówie c, spróbuj :D
pozdro i powodzenia ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Możliwe że chce zwrócić na siebie Twoją uwage a nie pomyślałeś że może od Ciebie czegoś oczekiwać ? Może szuka u innych chłopaków czegoś czego nie znalazła u Ciebie ? Albo ona po prostu lubi flirtować z chłopakami jest taka i już ... sama mam taką kumpele - nie podoba mi sie ale cóż to jej sprawa co robi.A Twoja dziewczyna jest nie fair w stosunku do Ciebie . :eek:k:
 

anula_@_malestwo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
Wadowice
Tez uważam,że najlepsza jest szczera rozmowa,dziewczyny częstop tak maja ;wiem to po sobie...A może po prostu nie pasujecie do siebie,spróbuj najpierw zdobyć jej zaufanie,walczyc o pzryjaźn potem jak będzeicei sporo zes oba przebywać jako przyjaciele9nie tylko do smiechu,ale tez do problemów mozna pomnyślec powtórnie o byciu razem...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Wybij klin klinem.
Sam zacznij podrywać inne dziewczyny.
Wzbudź w niej zazdrość a może zapomni o innych.
 
Do góry