Problem ze stresem i zmęczeniem

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Na mnie te techniki relaksacyjne nie działają, ani muzyka ani trening Schultza, jakoś nie mogę się do tego przekonać. Czasami zdarza mi się brać nervomix control, pomagało nie raz jak dopadał mnie pms i byłam bardzo rozdrażniona, nawet mój facet czasami sięga po te tabletki, on tak ma że jak jest mocno wkurzony to potrafi coś chlapnąć przy szefie, żeby zachować spokój to bierze czasami nervomix, dzieki temu jeszcze pracę ma ;)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Mnie w okresach przemęczenia i takiej nerwowości pomaga bardzo Biovital, co prawda nie jestem już nastolatką ale zaczęłam pić przed 40-tką jeszcze i jak najbardziej polecam wszystkim kobietkom. Sama też byłam początkowo sceptycznie nastawiona jak mi mama poleciła (Biovital? to dla seniorów przecież - myślałam) ale szybko swoje błędne myślenie wybiłam z głowy, szczególnie jak samopoczucie się poprawiło :) bardziej mi pomaga na nerwy niż magnez, serio.
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Takie odcięcie się od stresów związanych z pracą po powrocie do domu jest trudne.Branie leków na dłuższą metę mija się z celem,gdyz niedługo trzeba będzie się wspomagać silniejszymi.Raczej trzeba wypracować swoje metody na odstresowanie.Starać się nie myśleć o tych trudnych sytuacjach,które nas dobijają.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Na krótki stres , albo różne sytuacje stresowe mi pomaga np. nervomix control, ziołowy, nie uzależnia. Na dłuższy stres , jak sobie z nim nie radzimy jednak warto iść z nim do lekarza.
 
Do góry