Problem z zębami

Satman

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam prawie 15 lat i jak to bywa będąc małym brzdaczem nie chciało sri bardzo myc zębów, rodzice nie dopilnowali. Od niedawna bardzo zacząłem zwracać uwagę na,soję żeby, bo trochę tak wstyd miedzy ludzmi, ale cóż... Przejdźmy do sedna, pojawiły mi się na szostkach plamy po stronie zewnętrznej i boje się czy to jest rzecz poważna , jak temu mogę zaradzić, czy trzeba wyrywać, proszę o pomoc. :) Planowanych zębów nie,miałem jedynie wyrywane mleczki... ale to już dawno temu
 
B

bajderman

Guest
Plamy nie muszą oznaczać czegoś złego, ale radzę najpierw wizytę u dentysty, bo jak rozumiem o higienę jamy ustnej jak najbardziej dbasz, zgadza się?
 

Satman

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Od jakiegoś czasu, jak najbardziej rano i wieczorem :) Tylko nie wiem czy pasta jest dobra... colgate maxwhite, taka żelowa z granulkami białymi...
 
B

bajderman

Guest
Jeśli to ma być dobra usługa to radzę - http://dentlux.pl/
Generalnie klinika klinice nie jest równa - radzę czytać o specjalistach, to jedyne sensowne rozwiązanie. Najlepiej mieć dentystę z polecenia, jakość usług bardzo może się różnić. Tutaj naprawiano prawie wszystkie zęby mojemu tacie - inny dentysta twierdził, że najlepiej wszystko wyrwać i wstawić nowe. Ciekawe czemu ;-)
 
Y

yasumi

Guest
[SIZE=11pt]Myślę, że to nic strasznego. Może po prostu osad od herbaty, kawy itp., ale na wszelki wypadek radzę udać się do dobrego stomatologa, który oceni to fachowym okiem. Ja miałam problem z osadzaniem się kamienia i teraz regularnie chodzę do gabinetu Indexmedica na higienizację, dzięki czemu zęby są w świetnym stanie.[/SIZE]
 
B

bajderman

Guest
Dokładnie. Nie czekajcie z takimi tematami na porady z forum - najpierw lekarz, a dopiero później netowa konsultacja, o ile coś wam nie pasuje ;-)
 
S

szyszana

Guest
Dentysta kolego. Im mniej czekasz, tym zdecydowanie lepsze będą efekty dla Twojej osoby - gwarantuję Ci to. Najgorsze co można zrobić, to czekać na jakieś cudowne ozdrowienie zębów. Działaj.
 
Do góry