Problem z zakupem!

vesprpl

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam 16 lat i chciał bym zdać prawo jazdy kategorii AM i nie wiem jaki mam wybrać motor ,funduszy nie mam zbyt dużo i także chodzi mi o zarobek w moim mieście niema dużo do wyboru jeśli chodzi o pieniądze tylko porzeczki i truskawki,ale stwierdziłem,ze jeśli mam zbierać 3 tysiące zł to zajmie całą wieczność dlatego zwróciłem się o poradę do rodziców i jeśli ja uzbieram 1500 zł to oni mi dołożą drugie 1500.Teraz mam 100 zł i dlatego proszę was o pomoc,zawsze chciałem mieć motor i się nie poddam.Moje kieszonkowe na miesiąc to 50 zł,chodzę pomagać sąsiadowi nosić sprzęt to też daje w ciągu miesiąca około 100 zł to nie jest dużo,i proszę o rozsądne odpowiedzi. :sleep:
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Skrupulatnie odkładając sobie te pieniądze w ciągu około 9/10 miesięcy byłbyś w stanie uzbierać taką sumę. Oczywiście zbliżają się wakacje, więc pewnie będziesz miał możliwość skorzystania z pracy sezonowej o ile będziesz chciał. W takiej sytuacji sumka uzbierana przez wakacje zmniejsza ten czas.
 

vesprpl

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Empeg napisał:
Skrupulatnie odkładając sobie te pieniądze w ciągu około 9/10 miesięcy byłbyś w stanie uzbierać taką sumę. Oczywiście zbliżają się wakacje, więc pewnie będziesz miał możliwość skorzystania z pracy sezonowej o ile będziesz chciał. W takiej sytuacji sumka uzbierana przez wakacje zmniejsza ten czas.
Empeg napisał:
Skrupulatnie odkładając sobie te pieniądze w ciągu około 9/10 miesięcy byłbyś w stanie uzbierać taką sumę. Oczywiście zbliżają się wakacje, więc pewnie będziesz miał możliwość skorzystania z pracy sezonowej o ile będziesz chciał. W takiej sytuacji sumka uzbierana przez wakacje zmniejsza ten czas.
Wielkie dzięki za pierwszą odpowiedź ale nie potrafię tak długo czekać ale masz racje w wakacje więcej zarobie tylko myślałem za jakieś propozycje zarobków.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Rozejrzyj się w swojej okolicy gdzie mógłbyś sobie tak zarobić i jako rodzaj pracy by to był. Wtedy masz jakoś zobrazowaną sytuację. Przez internet nikt Ci nic nie zaproponuje, na pewno nic co by znacznie zbliżyło Cię do wyznaczonego celu w miarę krótkim czasie.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Wyprowadzaj psy, rób zakupy, odrabiaj lekcje z młodszymi...pomysłów jest kilka.
 
Do góry