Problem z "usunietym" kontem GG

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Siema, mam pewien problem. Wczoraj usunalem moj numer gg. Postapilem zgodnie z instrukcjami, wszystko powinno byc OK. NIe moge sie zalogowac na niego, ale pomimo tego moj numer ciagle jest na liscie "SZUKAJ ZNAJOMYCH" wraz ze wszystkimi danymi. Wie ktos moze co sie moglo stac?
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
No wlasnie nie wiem dokladnie jak ta procedura dziala... Recznie pewnie tego nie usuwaja, takze po wpisaniu przezemnie wszystkich danych i potwierdzeniu usuniecia konto powinno przestac istniec... Zalogowac sie na niego nie moge, ale dalej "jest" :/ Wie ktos moze jak to sie odbywa?
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Konta nie ma już na serwerze ale dalej jest na liście szukajki. Może tak być przez ok 2 tygodnie od usunięcia konta.


RegiS.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Regis, a jeden z modow GG odpisal mi, ze konto przez 6 miesiecy podlega okresowi karencji... I dopiero wtedy zostanie usuniety po czym zakonczyl rozmowe:/ Jest szansa ze po napisaniu maila chociaz usuna moje dane z niego?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Regis, a jeden z modow GG odpisal mi, ze konto przez 6 miesiecy podlega okresowi karencji... I dopiero wtedy zostanie usuniety po czym zakonczyl rozmowe:/ Jest szansa ze po napisaniu maila chociaz usuna moje dane z niego?
Trzeba było od razu wymazać dane. Jeżeli chodzi o takie informacje najpierw sam je wywalam a potem usuwam konto.
 
Do góry