Problem z trądzikiem

B

bajderman

Guest
Środek, który faktycznie pomaga nazywa się iqface - pewnie chodzi o naturalny skład, mnie to pomogło. Cała kuracja trwała kilka tygodni, ale w tym czasie problem wyeliminowany został całkowicie, nie pojawiła się ani jedna krosta, skóra jakby taka zabezpieczona. Ogólnie cera diametralnie się zmieniła, jest w znacznie lepszym stanie, w końcu przyjemna w dotyku. Ja również szukałam miesiącami rozwiązania...
 

dominikkonst

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem zwolennikiem zdania że kremy i żele nie pomogą na problemy z cerą i ogólnie z naszym zdrowiem lub wyglądem. Medycyna estetyczna i kosmetologia dzięki swoim zabiegom potrafi zdziałać cuda szybciej i z gwarancją natychmiastowego efektu. Nie ma potrzeby już się obawiać bólu w trakcie tych zabiegów. Nowoczesny Zimmer Z Cryo Mini Cooler to urządzenie chłodzące co zapewnia Ci komfort w trakcie zabiegu. Zero bólu pewny efekt :)
 
P

perelka1000

Guest
po części się zgadzam z osobą powyżej. Sama miałam problem z trądzikiem i zaczęłam chodzić na terapię przeciwtrądzikową do coco time we wrocławiu. Kilka sesji i po sprawie :) teraz chodzę od czasu do czasu na oczyszczanie, sama też dbam o dokładne oczyszczanie buzi i nie mam wyprysków :)
 
P

perelka1000

Guest
kiedy ja miałam problem z trądzikiem (co prawda niewielkim) to zapisałam się do gabinetu coco time na terapię przeciwtrądzikową, a konkretnie oxybrazje. Jestem już po 4 zabiegach i powiem wam, że różnica jest naprawdę duża!
 
Do góry