Problem z suchoscią skóry na dłoniach.

Maja01

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przy bardzo suchej skórze krem nawilżający jest niewystarczający, trzeba zastosować emolient, który dodatkowo chroni przed odparowywaniem wody z naskórka. Dopiero wtedy będzie znacząca zmiana w nawodnieniu skóry. Ja mam zawsze w torebce krem Dexeryl którego używam po umyciu rąk. Krem się szybko wchłania, a dłonie wyglądają bardzo ładnie.
 

wiktass

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2022
Posty
12
Punkty reakcji
0
Na suche dłonie polecam krem regenerujący z Bielendy z linii In Good Hands
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Parafina kosmetyczna świetnie nawilża. Warto też unikać za częstego mycia rąk. Najlepiej wszystkie ,brudne roboty' wykonywać pod rząd i po nich dokładnie umyć ręce, zamiast robić to kilka razy.
Nie wychładzać też skóry dłoni- rękawiczki, tłuste kremy chroniące skórę przed zimnem.
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Olej doktorków, hajs wyssają a i tak ci nie pomogą!
Zastosuj się do poniższego:

  • woda w kranie, jaki jest % zahlorowania wody w twoim rejonie? Myj testowo ręce tylko w wodzie przegotowanej ... przez 1 m-c
  • mydło - jakich mydeł używasz? (zmień na szare mydło, białe mydło)
  • kremy? Jeśli używasz to zmień na ... zwykły, biały smalec, serio mówię.
  • maseczki na skórę swojej roboty (starte kawałek jabłka, ogórka, selera) i wcieraj raz dziennie przed snem przez pół godziny i nie zmywaj

Odezwij się za miesiąc lub dwa i powiedz czy staropolskie zioło-lecznictwo pomogło.
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
polecam bielende i jej krem do rąk In good hands, jest tani i rewelacyjnie nawilza
 

beata

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
A próbowałaś kremu na suche dłonie z Bielendy , ja używam regenerujacy i bardzo fajnie się sprawdza już po pierwszym dniu widziałam poprawę
 
Do góry