Problem z przedwczesnym wytryskiem

Ermildo

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Witam. Jakiś czas temu rozpocząłem współżycie z moją pierwszą partnerką Niestety ale mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Czasami po kilku sekundach jest już koniec. Probowałem masturbacji, nie za bardzo pomaga. Z kolei w prezerwatywie opada. Co robić?

Klaud

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Masturbacja nie pomaga? Dziwne. A stosowaliście może jakieś środki znieczulające? W sensie żele, prezerwatywy ze specjalnym żelem, czy chusteczki nasączone podobnym preparatem.

Ermildo

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Nie.... No nic. Jeszcze niczego nie stosowałem. Widziałem,że coś tam jest w sprzedaży ale w sumie nie mam pojęcia co moze być skuteczne

Klaud

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Prezerwatywy durex performa, żel lub jeszcze lepsze są takie chusteczki OC Wipes (można je kupić przez internet) nasączone substancją łagodzącą napięcie seksualne. Wcierasz to w penisa na kilka, kilkanaście minut przed stosunkiem. Powiem Ci, że z kilku minut jesteś w stanie wydłużyć stosunek do nawet 30-40 min. Cena jest takao - za 6 sztuk trzeba zapłacić 50 zł. Ale efekt jak dla mnie rewelacyjny. Co najważniejsze, to Ty decydujesz kiedy kończysz a nie odwrotnie.

Ermildo

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
No to dość sporo jak piszesz. Używałem wcześniej prezerwatyw. Durex performa ale moja dziewczyna obecnie bierze tabsy antykoncepcyjne i wiadomo,że fajniej byłoby bez.. Gdzie to można kupić? W aptekach?

Klaud

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Wpisz sobie w Google oc wipes. Są to chusteczki nasączone substancją która delikatnie znieczuli członka. Nie jest to żadna chemia, zresztą możesz to sprawdzić na necie. Wcierasz na około kilkanaście min przed stosunkiem i jedziesz :) Mi akurat wciera to moja dziewczyna w ramach gry wstępnej :)

Do góry