Problem z penisem

mks33

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mam problem z moim penisem, mam 14 lat i gdy penis jest obwisły ma 7,5 cm. Czy to normalne?
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Nie, nie normalne. W zwisie powinien miec 3 metry.
Jezu kochany, ludzie! Wescie się za ksiązki, bo widze, ze Polska młodzież spada na psy. Masz 14 lat, poczekaj a się dowiesz czy to normalne czy nie.
 

Kasik-lol

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
.. a co najważniejsze Bóg, honor, rodzina!
Tak to prawda.Widać,że nikt nie umie czytać
za to ty otrzymujesz ode mnie duże :piwko:
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Witam,
mam problem z moim penisem, mam 14 lat i gdy penis jest obwisły ma 7,5 cm. Czy to normalne?

Czyżby kolejna prowokacja :mruga: , krowa ma dłuższy i się nie chwali ;] , Męczą mnie takie idiotyczne tematy jak te i ludzie którzy je zakładają .
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
.. a co najważniejsze Bóg, honor, rodzina!
Tak to prawda.Widać,że nikt nie umie czytać
za to ty otrzymujesz ode mnie duże

To chyba było do mnie, bo zacytowałes słowa z mojej sygnatury, ale tak złożyłes słowa, ze w ogólę Cię nie rozumiem.
:)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Czyżby kolejna prowokacja :mruga: , krowa ma dłuższy i się nie chwali ;] , Męczą mnie takie idiotyczne tematy jak te i ludzie którzy je zakładają .
Hm.. zawsze można niewchodzić na forum :] przynajmniej mniej takich przypadków byś znał :D

to nie jest normlane muszisz sie wykastrowac
:hahaha: grunt to dobra rada :eek:k:

Problem z penisem, hm.. młody człowieku jeśli sądzisz że coś poważnego się dzieje z twoim członkiem to po prostu udaj się do lekarza :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
dokładnie.. lekarz to miejsce gdzie powinieneś się udać. być może nie jest to żaden problem tylko Twoje widzimisie ale lepiej to skontrolować bo gdyby było inaczej to czas podjąć leczenie.
 

Patrick2233

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
popieram jaka29! A inni niech się nie śmieją bo to może być dla niego problem lub/i się wstydzi!
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ta kolejne puste przechwałki.. Nie to nie jest normalne jak jest obwisły to ma mieć 50 cam a w stanie wzwodu 1,5 metra.
Usatysfakcjonowany??
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Mały bardzo mały, nie chcę się za bardzo chwalić ale ja mam nie całe dwa metry w gaciach, muszę zawijać na korbkę, wiesz ile z tym problemu.?

Dopiero dojrzewasz...
 
Do góry