Problem z penisem i jądrami

Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
W związku z przesadzoną ilością nowych tematów dotyczących penisa i jąder zakładam ogólny temat który dotyczyć będzie przyrodzenia.

Proszę nie wklejać żadnych zdjęć, chyba ze jest to naprawdę ostateczne, tzn. lekarz już widział i nic na to nie poradzi a także nie ma tego w żadnej encyklopedii zdrowia których jest wiele i w bibliotece i na internecie.
 

Brainiac13

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.Mam pewien problem.Otóż kilka godzin dostałem piłka od nogi w brzuch(no trochę niżej)trochę mocno.To nie jest 1 raz.Kilka razy już dostałem.(Też mocno)
I moje pytanie Brzmi:
Czy Mogę być bezpłodny???


Aha i zawsze jadra bolały.

sorki jak do złego tematu wpisałem:)
 

recogit

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam.Mam pewien problem.Otóż kilka godzin dostałem piłka od nogi w brzuch(no trochę niżej)trochę mocno.To nie jest 1 raz.Kilka razy już dostałem.(Też mocno)
I moje pytanie Brzmi:
Czy Mogę być bezpłodny???


Aha i zawsze jadra bolały.

sorki jak do złego tematu wpisałem:)
trochę dziwne pytanie. Teoretycznie możesz, ale praktycznie raczej mało prawdopodobne. A tak na marginesie to zawsze można być bezpłodnym, nawet nie koniecznie z interwencją piłki. Trochę późno dostajesz odpowiedź, ale lepiej późno niż wcale.
O co Ci chodziło z tym, że "jądra zawsze bolały"?
 

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Zauważyłem, że podczas wytrysku jedno jądro (to wyżej ustawione) czasem się cofa (tak jakby chowa - przemieszcza się), sprawia mi to ból i dyskomfort, gdyż czasem trzeba je przytrzymać żeby się nie cofnęło za bardzo, czy wy podobnie macie? Zdarzyło się to kiedyś komuś?
 

kasia20071

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
Dobra nie mam pojecia w jakim temacie zadac to pytanie wiec zadam je tu. Otoz moj chlopak z powodu wypadku stracil jedno jadro. Czasem ma problem z erekcja. I on sam boi sie robic badania na bezplodnosc bo sie tego wstydzi. Czy ktorys z was wie cos moze na ten temat??
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Zauważyłem, że podczas wytrysku jedno jądro (to wyżej ustawione) czasem się cofa (tak jakby chowa - przemieszcza się), sprawia mi to ból i dyskomfort, gdyż czasem trzeba je przytrzymać żeby się nie cofnęło za bardzo, czy wy podobnie macie? Zdarzyło się to kiedyś komuś?

Może się boi, albo wstydzi;p
 
M

marcin.ch

Guest
moj kolega szarpal sie na zarty z drugim i ten drugi go niechcacy kopnal z kolana raz w jajeczka
kolega numer jeden 2 tygodnie nosil jajka na temblaku. Wygladalo to jak kaganiec załozony na jamnika.
ale podobno nie jest bezpłodny
Pozdrawiam
 
B

basic30

Guest
to już poważniejsze podejście do tematu jest na www.masturbacja.xaa.pl
Żadnego problemu, czy wątpliwości w tym temacie nie można bagatelizować. Chłopaki nie ma się co wstydzić, tylko iść do urologa - nie odgryzie, a fachowo pomoże.
Skutki wstydu i zaniedbań mogą być fatalne.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
moj kolega szarpal sie na zarty z drugim i ten drugi go niechcacy kopnal z kolana raz w jajeczka
kolega numer jeden 2 tygodnie nosil jajka na temblaku. Wygladalo to jak kaganiec załozony na jamnika.
ale podobno nie jest bezpłodny
Pozdrawiam

Mocne uderzenia mogą faktycznie być groźne.
Jeśli ból jest nie do zniesienia lub dłużej nie przechodzi warto zaciągnąć porady i skontrolować to.
 

Malarz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Konin/Dortmund
a otusz ja mam głupie pytanko normalie mam nasienie itp nic nie boli ale wydaje mi się że 1 jądro jest większe lekko od 2 i trochę jest niżej a 2 wyżej czy jest to jakiś problem czy coś . Kiedyś lekarz mówił że to może być wodniak czy coś(to były przypuszczenia)i że to się zmieni lecz nadal jest tak samo

Ps : nic mnie nie boli itp tylko jak długo się nie onanizuję lekko mnie prawe jądro boli niewiem o co tu chodzi itp nie jestem lekarzem ale ytam to z ciekawości wkońcu to są moje skarby 2 XD i każdy to powinien zrozumieć.
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zwykle jądra są asymetryczne, nie mnie jednka, jeżeli lekarz widział kiedyś jakąś nieprawidłowość to należy to sprawdzić. Niestety bez badania to można tylko zgadywać.
 

Malarz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Konin/Dortmund
Noo chłopie czytałem trochę o tym i strasznie się to usuwa rozcinanie moszny dłubanie ... aż mi ciary wszędzie przeszły ... nieno nie będę narazie się z tym kierować do lekarza chyba że poczuję jakiś ból czy coś .
 

andrzej60

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam informacji dotyczących badania - masażu prostaty. Na tej stronie: prostata jest krótka informacja dotycząca tego zagadnienia. Nigdzie wcześniej nie widziałem tematów dotyczących prostaty, a jak były, to już są zamknięte, więc piszę tu. Może ktoś miał badania per rectum, i może opisać jak się czuł po nim i w trakcie? Z góry dzięki, pozdrawiam
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Szukam informacji dotyczących badania - masażu prostaty. Na tej stronie: prostata jest krótka informacja dotycząca tego zagadnienia. Nigdzie wcześniej nie widziałem tematów dotyczących prostaty, a jak były, to już są zamknięte, więc piszę tu. Może ktoś miał badania per rectum, i może opisać jak się czuł po nim i w trakcie? Z góry dzięki, pozdrawiam

Masaż prostaty (masaż stercza, dojenie prostaty) jest jedną z metod leczenia przewlekłego zapalenia prostaty. Opinie na temat skuteczności zabiegu są rozbieżne, ale są panowie, którzy bardzo sobie chwalą tę technikę. Masaż polega na delikatnym masowaniu palcem gruczołu krokowego przez samego chorego. Mężczyzna powinien obrać najwygodniejsza dla siebie pozycję-najczęściej jest to pozycja leżąca na boku. Następnie umyte palce rąk (można użyć rękawiczki) wprowadza się do odbytu i prowadzi je po przedniej ścianie odbytnicy kierując się na pępek. Po wyczuciu gruczołu krokowego należy delikatnie masować go przez kilka minut.
 

marecki1960

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Mam problem z jądrami a dokładniej z najądrzem -jest jakiś guzek , jak się to leczy - czy tylko operacyjnie ?
jak się przed tym uchronić ?
 

Ladybird89

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zgadzam się. Lepiej przełamać wstyd na korzyść własnego zdrowia. Wiem, że to jest trudne, ale warto.Każde niepokojące objawy powinno się konsultować z lekarzem. Nigdy nie wiemy co nam grozi.
 

Nieznajomy123

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc, mam pewien problem ktory w sumie ciezko mi opisac.. masturbuje sie juz kolo 2/3 lat i nigdy nie mialem z niczym problemow ( tymbardziej ze raczej zadko raz na tydzien).Ostatnio wlasnie w trakcie zaczelo mnie cos piec .. zaczolem wiec ogolnie patrzec oco chodzi i mam jakby taki krotki czerwony odcinek na dole penisa .. skora jakby z tego miejsca schodzila .. oblalem to woda utleniona na wypadek jakby to bylo jakies zakarzenie .. Mozecie mi jakos pomoc ? musze z tym isc do lekarza czy to nic powaznego? Masturbacje oczywiscie odkladam na bok i zobacze czy cos sie polepszy . Trzyma sie to juz 3 dni
 
M

Mother Russia

Guest
syrcia napisał:
Następnie umyte palce rąk (można użyć rękawiczki) wprowadza się do odbytu
Należy również pamiętać, aby co najmniej przez miesiąc nie obcinać paznokci - doprowadzenie do niekontrolowanego wycieku krwi w tych partiach ciała jedynie ułatwi sprawę.
 
Do góry