problem z palcem u nogi

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
nie beda.. tylko musisz o to zadbac, musisz regaowac zawsze wczesniej, masz tendencje do wrastania paznkocia, to zajmij sie nim odrazu jak czujesz pierwszy bol
Masz teraz nauczke, ;)
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
to jest koszmarne.
ja miałam już 3 zabiegi chirurgiczne.
mam tendencje do tego..
 

Kasia Szewczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
UCIEKAJ OD CHIRURGÓW! Jak najdalej! . Ale jak już jest ropa to za późno. Ja mam 16 lat i prawie rok temu miałam podobną sytuację, założyłam za ciasne buty i w dodatku źle obcięłam . i potem ropa , A ja zamiast iść do podologa , kosmetyczki to do chirurga. I miałam za swoje, Wycięli mi kawałek paznokcia wzdłuż rośnięcia z boku tam gzie wrastał i wszystko ładnie pięknie gdyby nie to że nie dawno parę razy kopnęłam piłkę i jeszcze kolega mnie nadepnął i sie zaczęło. Ropa , ból . Byłam u chirurga tym razem odrazu i stwierdził że jak maść nie pomoże to na ściągnięcie paznokcia. Ja cała przerażona , ale maść pomogła..na chwilę. Zamierzam wybrać się do podologa bo nie mam ochoty żyć bez paznokcia tym bardziej że idzie lato.Wiem , wiem że odrośnie ale ile to czasu minie, nie dam sie pociąć. Niestety musisz już iść do chirurga , chyba że do PODOLOGA polecam! Nie daj się pociąć! :)
 
Do góry