problem z Nokia x3 00

Halls

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
1
Witam.
Mam problem z telefonem nokia x3 00. Mianowicie chodzi o baterie, pewnego dnia telefon rozładował się a gdy podłączyłam go do ładowania to nie naładował się. W ogóle się nie włączył. Kupiłam więc nową baterię którą sformatowałam tak jak należy. Telefon działał jakiś czas, ale potem znowu padł . Nie wiem czy to problem z telefonem samym w sobie czy może z ładowarką. Poza problemem z baterią jest jeszcze coś na co nie zwracałam większej uwagi- czasami wyświetlacz robił się biały na kilka sekund po czym wracał do normy. Zdarzało się to przy rozsuwaniu ale nie tylko . Czasami też wyłączał się bez powodu.
Co mi radzicie ? może ktoś też miał takie problemy z tym modelem?
 

IgorPrzegaliński

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Najprawdopodobniej masz problem z softem. Spróbuj wgrać go jeszcze raz , lub zleć to w komisie :) powinno pomóc, przynajmniej na biały ekran.
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Biały ekran przy rozsuwaniu to moim zdaniem bardziej problem z taśmą, niż z softem;)
Może gniazdo od ładowarki padło albo płyta główna? Najlepiej poradzić się w komisie, bądź oddać na gwarancję, jeżeli jeszcze masz.
 

Halls

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
1
Dzięki bardzo :) To biorę się za wgrywanie softa.
 

IgorPrzegaliński

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
@Corpse Bride-równie prawdopodobne, z tym,że na ogół jak taśma pada to cały czas na biało świeci. Miałem taką historięi właśnie soft padł,może i tutaj tak się stało,zawsze warto spróbować przed serwisem. :)
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Oczywiście, że warto, nie zaszkodzi:) Ale ja właśnie miałam sytuację, w której naderwała mi się taśma, a biały ekran pokazywał się tylko przy rozsuwaniu:)
 
Do góry