problem z logowaniem

Shinea

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
również mam dziwny problem z fbl i właściwie nie wiedziałam gdzie się zgłosić w tej sprawie. swojego fbl założyłam jakieś 2 lata temu, jak nie więcej, na początku miał inną nazwę (xxxibelieveicanflyxxx) dość prędko zmieniłam tą nazwę na 'Shinea'.
z rcji, że miałam duży problem z facebookiem, bo ktoś notorycznie wkradał mi się na konto postanowiłam we wszystkich możliwych internetowych stronach zmienić hasła. zrobiłam to również na fbl.
nie wiem co mnie podkusiło, ale zmieniłam również hasło dostępu do mojego fbl, poniewaz nie chciałam, by moi niepowołani znajomi go odwiedzali. wylogowałam się więc z photobloga (już po zmianie obu haseł), aby sprawdzić ten dostępu. nie działał. chciałam go poprawić, ale nie wiedzieć czemu hasło do zalogowania się również nie działało. sama już nie wiedziałam, czy to kwestia tego, że miałam zbyt dużo haseł w jednym czasie i po prostu sie pomyliłam, ale wpisywalam wszystkie możliwe ewentualności. skorzystałam z procedury przypomnienia hasła i wszystko było by ładnie, gdyby nie to, że photoblog po wpisaniu tego hasła zresetował się i zalogował jako xxxibelieveicanflyxxx. innymisłowy usunęło mi się ponad 15 stron zdjęć i wpisów. bardzo mi na tym zależy, by jednak przywrócić te wszystkie dane, bo blog ten był taką nikłą formą pamiętnika. wie ktoś może co w takiej sytuacji mam zrobić? z góry dziękuję.
 
Do góry