Problem z kocurkiem

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Cześć,

mam problem z kocurkiem, a raczej z brakiem apetytu u niego. Wcześniej nie było podobnych sytuacji, kot jest zdrowy. Po prostu nie je mokrej karmy. Kupujemy dosyć drogą z dobrym skaldem. Czym Wy karmicie koty, chodzi mi o karmę z saszetek lub puszeczek?
 
T

TomaszTomasz

Guest
Może po prostu się przejadł, znudził tą karmą? Urozmaicaj mu czasem kocie menu bo wiecznie jedno i to samo każdemu w końcu wyjdzie bokiem.
 
E

Elen

Guest
Ja karmie sucha karma i roznymi resztkami z obiadu ....kurze kostki czy chrzastki, skorki, czasem rybki. Zalezy co kicia lubi. :)
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Mój też nie je dużo mokrej karmy. Raczej suchą woli. Saszetki je raz dziennie rano. Może zmienić mu na coś innego, trochę tańszego. Nasz od czasu do czasu dostaje prevital. Jeśli to Cię niepokoi to pogadaj z weterynarzem. Pisałaś, że zdrowy jest kot. Konsultowałaś się z lekarzem?
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Spróbuj może pójść do weta i go odrobaczyć, czasem coś się przypałęta i dlatego tracą apetyt. :)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Elen napisał:
i resztkami z obiadu ....kurze kostki czy chrzastki,i. Zalezy co kicia lubi. :)
oj ,oj to ryzykowne,kicia może sobie pokaleczyć przewód pokarmowy,zwłaszcza poprzez drobne kostki
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Może spróbuj jakoś urozmaicić mu jedzenie. Dodaj coś, zmień. Mój kiedyś też nie chciał wcale jeść mokrej karmy ale teraz kupuję tą szwedzką karmę Bozitę. Bardzo polubił te kawałki mięska w galarecie i teraz chętnie się zajada i czasami nawet stoi już przy szafce gdzie ją chowam :) :)
 
T

TomaszTomasz

Guest
Mój by zabił za kocią konserwę. Lubi też parówki i mielone świeże mięso.
 
Do góry