Problem z Google

mary-jess

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
75
Miasto
Warszawa
Od jakiegoś czasu nie mogę wejść na Google, każą mi opuścić stronę, bo nie ma certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Co ja mam zrobić, bo bez google jak bez ręki. Sama nie potrafię tego zrobić, bo jestem starszą osobą, która sama nauczyła się i tak dużo co do spraw komputerowych.Proszę jeżeli ktoś wie, to krok po kroku nich w punktach napisze co mam robić. góry dziękuję Dołączam widok strony
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Napisz mi proszę jakiej przeglądarki używasz. Taki błąd występuję w Google Chrome, ale mimo wszystko wolę wiedzieć zanim cokolwiek konkretnego podpowiem.
 

mary-jess

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
75
Miasto
Warszawa
Ja używam przeglądarki Mozilla Firefox i Explorera i mam zwykłe Google nie chrome, ale doczytałam się,że data certyfikatu wygasła i że potrzebuję nowego certyfikatu,ale nie wiem gdzie d szukać
 

mary-jess

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
75
Miasto
Warszawa
Data i godzina prawidłowa,to natychmiast sprawdziłam, ale poradziłam sobie z tym wyłączając w Kasperskim blokowanie szyfrowanych stron. Mam teraz inny problem, ponieważ jestem starszą osobą czas spędzam na Facebook bawiąc się z grami. W grze Dreamland Story coś popsuło się i wyświetla się napis " Context 3D not available ! Possible reasons : wrong wmode or missing device support " Zgłosiłam problem, ale minął tydzień gra nie działa i odpowiedzi też nie mam. Próbowałam ściągnąć Directx 9.0c, Adobe Flash Player 21 i też nie pomogło. Mam Windows 7 i przeglądarkę Mozillę. Jeżeli możesz coś pomóc, to bardzo proszę i tłumacz jak małemu dziecku, ponieważ mało jestem obeznana z komputerem.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Kod:
Przy wykonywaniu poniższych kroków wyłącz przeglądarkę.

1. Start -> Panel Sterowania -> Dodaj lub usuń programy
2. Wyszukaj Adoble Flash Player i go odinstaluj. Po prostu postępuj według kroków. 
3. Pobierz plik stąd: 
https://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/licensing/win/install_flash_player_18_plugin.msi

4. Zainstaluj plik, czyli uruchom i też postępuj zgodnie z krokami.

Źródło: https://support.mozilla.org/pl/questions/1115022
 

mary-jess

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
75
Miasto
Warszawa
Serdecznie Ci dziękuję,bardzo fachowa pomoc, gra chodzi idealnie.Szkoda mi było stracić tą grę, bo jestem na 1201 poziomie.Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
 

mary-jess

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
75
Miasto
Warszawa
A jednak jest mały problem gra działa,ale po wyłączeniu komputera i ponownym włączenie gra nie działa, muszę odinstalować Flash i ponownie zainstalować i tak dookoła to trochę uciążliwe. Co zrobić, przecież zainstalowane Adobe flash powinien cały czas działać,a nie tylko do wyłączenia komputera.
 
Do góry