Problem z dziewczyną. Pomocy!

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wiesz co, odpuść sobie.
Nie wiadomo co tam sobie jeszcze uroi w swojej głupiutkiej główce.
 

xbartxxx

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
jha bym na twoim miejscu probowal z nia na spokojnie porozmawiac dlaczego sadzi ze ja oklamales co na to wplynelo, dlaczego sie obraza o byle co
 

załamany555

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Więc po kolei. Sama nie odpisała więc dzisiaj stwierdziłem, że napiszę ja. Napisałem, poprosiłem grzecznie o spotkanie, aby wyjaśnić nieporozumienia między nami. Ona na to, że znowu się zaczyna. Powiedziałem jej co o tym myślę, że traktuje mnie źle, olewa. Powiedziałem, że już więcej nie napiszę, będę starał się zapomnieć. Ona po chwili odpisała, że ma nadzieję że wiem co zrobiłem i będę żałował sowich słów. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale miałem już dość takiego traktowania.
 
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
I bardzo dobrze zrobiłeś. Teraz tylko czekaj na jej rozpoczynanie rozmów na gg, smsy, prośby o spotkania itp. Jak ich nie będzie to znaczy, że pewnie ma innego, lub jest zainteresowana innym. Pamiętaj, każdy kontakt z nią podjęty z twojej inicjatywy będzie cię okrutnie boleć. Po prostu zacznie się tobą bawić, więc nie daj się poniżać. Wiem to z doświadczenia, pozdrawiam!
 

załamany555

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja już do niej napiszę. Ile można znosić olewanie, oskarżanie? Cierpliwość ma swoje granice.
 

Sleek2

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Chłopie z tego co widzę ona robi ci manipulacyjne gierki. Pisałem o tym na swojej stronie o podrywaniu dość duzo.

nie bądz dupą i olej jej fochy.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
NIC NIE RÓB! Ja już zbyt wiele razy popełniałem Twój błąd i cholernie bolało...Ona chce mieć władzę nad Tobą i chce Tobą manipulować jak już zasugerował mój poprzednik. Olewa Cię? To Ty olej ją. Zobaczy co straciła. Jeśli nie to znaczy, że nigdy nie byłeś dla niej nikim ważnym...
 

paulina__17

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum
Witam!
jesli macie problem i chcecie z kims o tym pogadac napiszcie pod numer 12407401 pozdrawiam! paulina
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No i nie pisz... Jezusie skąd Ty masz wiedzieć co zrobiłeś? Może nic nie zrobiłeś,a ona zachowuje sie jakbyś jej wymordował połowe rodziny. Powinna mieć pretensje sama do siebie, bo straciła Cie na własne życzenie.
 

załamany555

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Witam ponownie.
Ona się do tej pory nie odezwała. A ja już wiem dlaczego. Ma po prostu chłopaka. Tylko dlaczego mi o tym nie powiedziała. Oskarżała mnie o kłamstwo, sama kłamiąc. Już zapominałem o Niej, a teraz trudno mi to przeżyć. Jak ona mogła tak postąpić, starałem się być uczciwy w stosunku do Niej, a ona mnie okłamywała.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Stary life is brutal. Rzucają się o to, że kłamiemy a same potem łgają na lewo i prawo. Ja miałem nieraz to samo. Moja rada? Nieważne jak Ci się dana panienka super wydaje ZAWSZE ale to ZAWSZE miej tą świadomość, że pod maską kryje się twarz, której nie chciałbyś oglądać. Dzięki temu nigdy nie będziesz się czuł tak jak teraz. Mi pomaga...
 

Dont

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Witam ponownie.
Ona się do tej pory nie odezwała. A ja już wiem dlaczego. Ma po prostu chłopaka. Tylko dlaczego mi o tym nie powiedziała. Oskarżała mnie o kłamstwo, sama kłamiąc. Już zapominałem o Niej, a teraz trudno mi to przeżyć. Jak ona mogła tak postąpić, starałem się być uczciwy w stosunku do Niej, a ona mnie okłamywała.

Dziewczyna jest po prostu niedojrzała. Zachowuje się jak dzieciak - zamiast powiedzieć co i jak, okłamywała się, stroiła dziwne fochy :mruga: Czytając Twój temat dziwiłam się, że bez przerwy się obrażała. Przecież to męczące, poza tym świadczy o niedojrzałości.
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
dziewczyna sie z tobą bawi ... ! nie pozwol na to bys przez z nią znowu cierpiał :)) na swiecie tyle fajnych i inteligentnych dziewczyn ktore nie bawia sie czyimis uczuciami ;) przemysl to a na poczatek zastanow sie czy warto to ciagnac skoro ona tak robi. zapytaj jej wprost o co jej chodzi i czy ma zamiar sie z toba spotykac.
 

załamany555

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nie mam zamiaru się z nią spotykać. Nie chcę tego. Tylko po prostu czuję się oszukany.
ps: Gdzie te normalne dziewczyny nie bawiące się chłopakami?
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
heh ja to przerabialem tyle razy ze szkoda gadac

jak juz widziales ze cos nie tak to olac i po sprawie
ja tak przewaznie robilem i bylo dobrze a jak inaczej to bylo ciagle gorzej
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
jedna właśnie do ciebie pisze ;) nie mozna bawić sie czyimis uczuciami, ale moze los sie kiedys odmieni i ona zostanie zraniona i wtedy ona poczuje jak to jest ... trzymaj sie ;)
 
Do góry