problem - wzrost w siatkówce

Vistex

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mam 13 lat (w lutym koncze 14) i trenuje siatkówke od 8 miesiecy.Ostatnio sie mierzylem 3 miesiace temu i mialem 167,5.... poo trzec miesiacach okazuje sie ze mam 168...Czy mam jeszcze szanse na to zeby byc wyzszym??Czy moze moj wzrost zostal calkowice zatrzymanY??;/
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Faceci się później rozwijają, do 18 roku życia będziesz rosnąć. Teraz dopiero ten proces się przyspieszy ;) I właściwie każdy organizm jest inny, więc trudno powiedzieć ile urośniesz... :)
 

adrianek28

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
mlody jestes nie martw sie napewno urosniesz a ile tego nikt nie wie moze bedzie to 175cm a moze 190cm duzo zalezy od genow, graj w siate dobrze sie odzywiaj nie pal nie pij nie cpaj i napewno cos urosniesz :) np moja mama ma 158cm ojciec 168cm starszy brat 170cm a ja 177cm wiem ze malo ale i tak ciesze sie ze tyle uroslem ;) pozdro
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
libero jest niski :p a tak na poważnie. masz 14 lat, jeszcze duuuużo czasu na wzrost.
urośniesz. a Twoi rodzice wysocy, niscy?
 

Kyuzo

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
Stary nie masz się czym przejmować, ja mam 180 cm i gram w reprezentacji szkoły ;] i ogólnie jesteś jeszcze młody to urośniesz ;]
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Ja też mam ten "problem". Mam 15 lat i 163 cm wzrostu (jestem dziewczyną :) ). Od niespełna dwóch lat trenuję siatkówkę. Gram na pozycji libero i wcale mi to nie przeszkadza. Zawsze mógłbyś zostać rozgrywającym, ale libero jest to najlepszym rozwiązaniem. Trochę czarna robota, bo leży na Tobie całe przyjęcie plus obrona, ale jak kochasz to co robisz, to nie będzie to dla Ciebie kłopotem ;).
 

matimati122

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
A dziewczyny podobno są wyższeod chłopaków <_< alety sie niemartw z wiekiem bedziesz wyzszy
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Zawsze możesz przynosić chłopakom piłkę :D
 

sowa3991

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lubicz
też bym chciał trenować siate ale w okolicy żadnych klubów nic nie ma ale nie na libero a do tego trzeba mieć przynajmniej 195cm alebo troche mniej i świetny wyskok :D , a właśnie, dobrze skaczesz w zwyż? bo przy niskim wzroście zasięg jest bardzo ważny
 

Karolcia91xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sandomierz
Masz dopiero 13 lat wiec mozesz jeszcze urosnąć...ja też trenowałam siatkowke i wiem że jak już teraz zaczołeś trenować to mozesz byc nawet niski ale jezeli bedziesz pracował to mozesz być o sto razy lepszy od tych osob ktore sa wysokie...bo jak oni sa wysocy to nie znaczy ze kazdy sie nadaje ;p licze ze dasz sobie rade tylko przykladaj sie do treningow i nawet niski siatkarz z ciebie bedzie....ale faceci zawsze pozniej rosna:D
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Trudno powiedzieć bo to zależy od organizmu...
Ale wydaję mi się ze teraz to będziesz nabierał centymetrów... bo zaczynasz dojrzewać a wiąże się to miedzy innym z gwałtownym wzrostem
 

karolinamucha96

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja mam 13 lat,trenuje już 2 lata,i mam 175 cm wzrostu. Chciałabym i tak być wyższa,bo z siatkówką wiążę chociaż część swojej przyszłości,a takie niskie dziewczyny nie grają.. no może libero,ale ja gram na ataku i nie wyobrażam sobie innej pozycji ;))
 
Do góry