Problem Facebook.

ssjMalpka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam...
Jestem nowym użytkownikiem forum i mam taki drobny problem, a mianowicie:
Rozstałem się z ex jakiś czas temu i u niej na kompie miałem zapamiętane hasło do FB, oczywiście to wykorzystała za pomocą (klikasz narzędzia>opcje>bezpieczeństwo>zapamiętane hasła>wyświetl hasła) i znała moje hasło. Zmieniłem hasło na FB i od razu na poczcie.
Niestety nic to nie dało , nadal widzę jej Ip jak się loguje na moje konto, nie chce jej zrobić żadnego syfu ani nic, tylko moje pytanie brzmi jakim cudem ona zna moje hasła , jak je zmieniam ? Podrzuciła mi jakiegoś "robaczka" (kelogger) ?.W sumie teraz myślę iż może być to on, ponieważ dość dużo plików miedzy sobą wymienialiśmy.
Tylko jak go teraz zlokalizować?


Z góry dziekuje za pomoc i cheć przeczytania tych wypocin :) Miłego dnia zycze
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wziąłeś pod uwagę, że ona zna hasło do poczty ? Co do wykrycia to: HiJackThis, Spybot, antywirus z poziomu bootowania.
 

ssjMalpka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tak , wziołem to pod uwagę że, miała hasło do FB i do poczty ,,, bo niestety moja inteligecja poszła w "las" i miałęm to samo hasło ale zmieniłem , oby dwa . I włąsnie to mnie zaciekawiło jakim sposobem odgadla moje następne hasła , choc byly (znaki mieszane tzn bez sensu ) ... i jakoś byłą w stanie dostac sie na konto ... właśnie sciągnołem sobie Spybota . z góry dziekuje za pomoc .
 

ssjMalpka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
eh... wybaczcie że post pod postem , lecz problem nei ustał . Zrobiłem gruntownego formata kompa , i myślałem że już bedzie ok . Lecz nadal
ktoś odwiedza mojego FB ... , zastanawiam sie czy by go nie usunąć całkowicie .
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Spróbuj zmienić email na fb, a później zmienić hasło. Rób to wszystko klawiaturą ekranową.
 

delajer

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cebulakolandczyk

A co to da, że zmieni to klawiaturą ekranową ? Nie mówię tego w formie ironii tylko ciekawi mnie jakie to daje efekty, że używa się klawiatury ekranowej, a nie tej normalnej :)
 

romeau

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jaki masz ustawiony adres na poczcie w przypadku odzyskiwania hasła? (w sensie nie podawaj mi go, tylko sprawdź, czy twoja eks ma do niego dostęp:p)
Próbowałeś zalogować się i zmienić hasło z innego kompa?
Ktoś ma jeszcze dostęp do twojego komputera (chodzi o osoby z powiązane z twoją eks)
Konfrontowałeś z nią ten fakt?
Próbowałeś zmienić ustawienia bezpieczeństwa na FB (ustawienia konta->bezpieczeństwo), np. wprowadzić zatwierdzenie logowania, rozpoznawanie urządzeń?
 

ssjMalpka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
hmm ... dziekuje za rady na razie działa ... nikt nie ma dostempu do mojego komputera , do poczty tez nie ma dostepu zminiłem hasło ... zobaczymy , co teraz bedzie . Jeśli nadal mnie ktoś bedzie odwiedzał , to spróbuje namierzyć komputer z którego sie loguje ktoś na moje konto. a jeśli to nie wypali jest podstawa żeby wejść na droge prawna , lecz tego nie chcemy .


z góry dziekuje wszystkim za pomoc .
 

Virrun120

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
Nie zaszkodzi sprawdzić czy masz na komputerze keylogera.

Wchodzimy na komputerze w start ---> Uruchom ---> po czym wpisujemy to: cmd

Wtedy uruchamia się cmd.

I wpisujemy netstat -ano spacja przed myślnikiem.

Uruchamiają nam się różne kolumny

ale jednak interesują nas dwie następujące rzeczy:

* Obcy Adres - IP osób trzecich
i
* Stan - Informuje nas co dany komputer (IP) robi.

Gdy w tabeli Stan jest napisane "podsłuchiwanie" a w tabeli Obcy Adres "0.0.0.0.0" nie mamy się czego obawiać, gdy żaden obcy adres IP (komputer) nas nie podsłuchuje. Lecz kiedy w tabeli Obcy Adres jest np. "75.345.9.54", co znaczy że nasz komputer ma podsłuch (keylogera), lecz w łatwy sposób go usunąć.

(Instrukcja z innego forum, dlatego w cytacie)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
poszperaj w ustawieniach bezpieczeństwa fb, możesz włączyć zabezpieczenie żeby logowanie z innego komputera wymagało wpisania kodu bezpieczeństwa, który dostajesz smsem.
 

drn

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
1
Sprawdź dokłądnie poczte, może masz e-mail alternatywny wpisany jakiś.
Poszperaj w bezpieczeństwie na FB i zmień hasło na silne
 
Do góry