pro-ana

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
a co ci da chudosc prócz choroby?
moze inaczej. po co ci ta choroba? by pozostac dzieckiem, by zamaskowac swoja kobiecosc? by poczuc sie zaopiekowana?
Nie wiem po co mi..
Może niepotrzebna..
Ale muszę coś ze sobą zrobić..
Btw.. Nie wiedziałam, że to może aż tak się skończyć..
jesli ja nie bede mówiła, kto inny to zrobi?
kto bedzie tym który otworzy jej oczy?
Każdy mi chce oczy otworzyć..
Ale nikt nie przeszedł tyle co Ty,
Więc jesteś chyba najodpowiedniejszą osobą..
 

eve_leg

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
ja się mam zamiar zacząć odchudzać od jutra poprzez kawę z cukrem i tak az do świąt.... ale szczerze to wątpie abym mogła zostać anorektyczką
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sosnowiec
Kocurekola - mnie też

eve_leg czy jak ci tam.
przecież własnie wtedy będziesz sie z dnia na dzień wpędzać w anoreksję ;/
 
M

Malina..xD

Guest
heheh cukier ... no tak ! on na pewno pomaga w odchudzaniu :lol:

masz zamiar nic nie jeść do świąt ? gratuluję ! :D
 
M

Malina..xD

Guest
ale z kawa z cukrem ? :D i jeszcze głupie zastanawianie się czy będzie anorektyczką !
niech spróbuje ... po dwóch dniach się wykończy :lol:
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
ja się mam zamiar zacząć odchudzać od jutra poprzez kawę z cukrem i tak az do świąt.... ale szczerze to wątpie abym mogła zostać anorektyczką

Zieeeew

Bycie anorektyczką to nie jest na takiej zasadzie jak zapisanie się do harcerstwa - ze wybierasz czy być czy nie i zawsze mozesz odejsc. Anorektyczką sie staniesz w pewnym momencie po prostu a wtedy zacznie sie juz wlasciwie tylko walka o to czy skonczyc na cmentarzu czy jednak wrócić do żywych.
Zaburzenia łaknienia po takim odchudzaniu w koncu powodują ze naprawde nie chce się w ogóle jeść i zaczyna się tragedia.

Ja stracilem dwie bliskie mi kobiety przez anoreksję, więc takie gadanie jak ty piszesz juz własciwie nie wywołuje we mnie emocji, jedynie pogardę i irytacje.

Nie wiem czy chcesz zwrócić tylko na siebie uwage czy pisałaś to poważnie, w kazdym razię skoro tak bardzo chcesz umrzeć tak wcześnie i w tak głupi sposób no to cóż, wszyscy oprócz twoich bliskich i tak będą mieli to w d*pie, miejsca na cmentarzach jest sporo:

pogrzeb_ania3.jpg
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
eh
chęć stania się anorektyczką, przerabiałam to...
teraz normalnie się żywię, przynajmniej w miarę, ale dalej się sobie nie podobam, to 15 kg ciąży mi strasznie....
i ciągle myśle że najlepszym sposobem do wyjscia z tego jest głodówka
nie wiem czemu...
ale chyba do wszystkiego trzeba dojść,
powoli...
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
Nnie moja droga,głodówka to najlepszy sposób do wejścia w błedne koło napadów i głodzenia sie...
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
widzisz,a le ja to wiem, ale w umyśle mam jakoś wyryte że to mi pomoże i koniec xD
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
no mi też, ale to chude cało mnie tak napędza, że znów mam ochotę na głodówki i robię je, jednoczesnie psujac sobei metabolizm...
 
Do góry