Prezet dla chłopaka...?

Klaudia_7992

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejka Wszystkim! :)
Mam pewien problem... za 2 miesiące mój chłopak ma urodziny i pojawia się często zadawane przez wszystkich pytanie: CO KUPIĆ? :/
To jest zawsze trudne pytanie, wymagające dłuższego przemyślenia, a często nawet porady- więc proszę pomóżcie!:)
Mój chłopak będzie miał 21 lat, ale jest trochę wybredny:p książki czy ubrania mu nie mogę kupić, bo on sam musiałby to przed zakupem zobaczyć;) chciałabym kupić mu coś niewielkiego i mało kosztownego, bo mam ograniczone fundusze;D a dodatkowo zrobić mu jakąś niespodzankę... Wiem, że ucieszyłby się bardziej niż z jakiegoś drogiego prezentu (na Walentynki zrobiłam filmik w programie i był wzruszony!:))), więc uważam, że byłby to dobry pomysł...
Tylko teraz pytanie: co mu dać i jaką niespodzankę zrobić?
Dodam, że będziemy wtedy nad morzem- może macie jakieś ciekawe pomysły? Np. z doświadczenia bądź filmu, czy ksiązki?:):) Albo Wasza kreatywność jest bardziej rozwinięta niż moja własna?;)
Czekam! Z góry bardzo DZIĘKUJĘ!!!:)
 

Marta_20009

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
To ja też się podzielę pomysłem na prezent zaczerpniętym zresztą podczas rozmów na forumowisku :). Jest to prezent dla bliskiej osoby - mozaika ze zdjęć - wspólne setki zdjęć, które układają się w 1 obraz. Fajna sprawa, już ponad rok temu zamówiłam i nadal zaskakuje :)) Czuję się w obowiązku aby podać Wam namiary: http://www.mozaikowo.com.pl
 
Do góry