Prezerwatywy Przedłużające Stosunek

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
polly a nie skarży się Twój facet na drętwienie i to, że nic nei czuje???? bo mój się skarżył jak kiedyś je próbowaliśmy :]
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
nie. na nic się nie skarży :) sam był zadowolony :] widocznie różnie to działa ;)
 

drops85

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witka

Jeśli chodzi o mnie to wcześniej kochałem się około minuty :/ kiepskie doświadczenie... teraz jest jednak lepiej. Kochać mogę się 10 minut a to dopiero początek tzn taką mam nadzieję Wcześniej próbowałem prezerwatyw typu Durex Performa to jednak nie zawsze skutkowało ... poza tym po takich gumeczkach to czucie czasami jest tak małe że szok choć po założeniu dobrze jest troszkę pocierać członka wtedy płyn chyba benzokaina szybciej się aktywuje. Jeśli chodzi o mnie pomogły mi ćwiczenia z pewnej książki i radzę ją przeczytać.

http://przedwczesny-wytrysk.zlotemysli.pl/ebisnes.php

Wiecie jeśli nie macie ochoty kupować to jest tam darmowy fragment do ściągnięcia i radzę go przeczytać to nic nie kosztuje.
 

stylka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja uzywalam prezerwatywy durex przedluzajacy stosunek i owszem to dziala Moj chlopak sam byl zdziwiony i jak takze jak dlugo mogl sie kochac! nie jest to przesada ze nie wiadomo ile dluzej moze ale dziala napewno Wiec polecam my dziewczyny dluzej bedziemy odczuwac przyjemnosc:)
 
B

Blancaaa

Guest
moj maz nie mogl sie kochac jak uzylismy takiej prezerwatywy..wiec nie dla kazdego sa dobre
 

maadzix0708

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W moim przypadku, szybko znaczy za szybko :(
Ja Wam powiem tak, że to czy te prezerwatywy działają czy nie, zależy od faceta, gdyż różni panowie się różnią pod tym względem, co jak sądze, nie będę musiała Was uświadamiać;) ale:

pewien chłopak, z którym miałam stosunek właśnie z tymi prezerwatywami, ym... najpierw wcale się nie odbył... Tak wiem, jak to brzmi.. ale no nie odbył się, gdyż jego członek przestał być w wzwodzie (żałujcie, że nie widzieliście naszych min -> o_O) = nie wiedzieliśmy o co chodzi, nie wiedzieliśmy, że benzokaina tak mocno działa... następnym razem usunęliśmy ten środek, no a za 3 razem sprobowaliśmy.. jakoś udało się utrzymać członka w pozycji no i stosunek był.. baaardzo długi:p

z kimś innym też próbowałam tych oto prezerwatyw...no i działanie miało identyczne..

także nie wiem od czego tu zależy gdy poprzednicy na tym oto forum piszą, że nie ma różnicy, a jak jest to nieznaczna...;)
raczej to nie było ze mną coś nie tak, gdyż z innymi gumkami wszystko gra.. ( to tak by było jasne);)

Pozdrawiam:)
 

ralfikrak3535

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
cześć,

Tak czytam to co tutaj piszecie, co prawda minęło już sporo czasu od ostatniego głosu w tym temacie ale i ja chciałbym się wypowiedzieć.
Przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć co dla kobiety znaczy długo a co znaczy krótko? Czy krótko to 30 sekund stosunku czy np. 10 minut? Piszecie że ktoś może się kochać długo po tych prezerwatywach więc pytanie, długo tzn. ile?

Ja sądzę, że też mam problem z wczesnym wytryskiem, ale....może jestem w błędzie. Czy stosunek 10 minutowy np. w 3 pozycjach jest krótki czy długi? Co prawda między zmianą pozycji pieszczę partnerkę by niecoochłonąć i czuję jednak podczas stosunku że musze się powstrzymywac, ale często się to nie udaje niestety. czy to włąśnie zdaniem waszym drogie kobiety jest problem o nazwie przedwczesny wytrysk?

pozdrawiam
 

Insomnia18

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
59
Punkty reakcji
1
Miasto
Chono lulu
Osobiście polecam, działają, ale trzeba też podkreślić, że są męczące :p Jakiś czas temu wyszły nowe durexy, które niby jemu spowalniają, a jej przyspieszają, jak na razie zauważyłam, że działają na mojego chłopaka. Co do mnie - nie zauważyłam różnicy. Ktoś jednak już to wcześniej zauważył, żę na jednego każdy czynnik może działać bardziej na drugiego mniej. (Nie czytałam dokładnie całego tematu, także wybaczcie mi jeżeli już ktoś to wcześniej napisał)
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
To tylko taki pic na wodę, stosowałam z moim chłopakiem i na prawdę różnicy nie widać...:)
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
karolekka napisał:
A kto nie woli bez?? Tylko że jak się jest młodym a chce się uniknąć ciąży to jakoś trzeba się starać... No cóż, zabezpieczanie nie jest tylko sprawą kobiet. Skoro facet chce też - to czemu ma zwalać całą odpowiedzialność na kobietę??
Bardzo rozważne podejście. Brawa dla tego pana. Poza tym prezerwatywa nie chroni tylko przed niechciana ciążą. Chroni nas także przed różnymi chorobami przenoszonymi droga płciową.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
My używamy prezerwatyw Durexa. Przetestowaliśmy już wiele marek ale to właśnie Durex moim zdaniem jest najskuteczniejszy. Maż nigdy nie należał do długodystansowców tak więc z prezerwatywą jest o wiele lepiej niż bez.

Nie polecam natomiast zamawiać na allegro gdzie takie prezerwatywy można kupić w bardzo niskich cenach.Zdajecie sobie sprawę z tego,że są to podróbki?
 

Monika1188

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2019
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja używam mechanicznej antykoncepcji w postaci diafragmy caya i żelu plemnikobójczego. U mnie stosunek trwa długo i nie potrzebuje do tego wspomagaczy.
 

Gajka88

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja używałam, ale nie widziałam żadnych dodatkowych doznań jak te wynikające ze stosunku ;p obecnie mam diafragmę wewnątrz pochwową, i czuje różnicę bo penetracja może być głęboka, no i członek bez okrywy ;p
 
Do góry