Prezerwatywy Przedłużające Stosunek

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
szczerze??
to ja też wole dłużej... co nie znaczy ze krotko jest zle... BB)
aczkolwiek takich gumek jeszcze nie uzywalismy.. a moze warto spróbowac? :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Najważniejsze żeby wy3mały takie długieee maratonnyyy :) nie wiadomo jakie dzikusy lubią je stosować? :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Margolka jak lubisz baaardzo długo to mozecie sprobowac, tylko potem nie narzekaj, jak bedzie za dlugo :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moze zalezy u kogo
max love u mojego chlopaka dzialaly, az przesadnie, on juz mial dosc, a sprzet stal na bacznosc dlugi czas, a chlopak skonczyc nie mogl :]
jak dla mnie to tez bylo za dlugo
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
eee... przereklamowane...
no nie probowalam tych przedluzajacych ale prazkowane owszem ;) i szczerze? to beznadziejne... roznica taka byla ze zle mi z nimi bylo, takie niewydazone jakies <_< wiec watpie w "superowosc" tych przedluzajacych... i chyba wole tradycyjne gladkie durexa BB)
a najlepszy sposob na przedluzenie - czego by to nie bylo poza rozmiarem ;) - to cwiczyc cwiczyc cwiczyc :sexy: bo dziala :p

eee nika nie o to mi chodzil oze jest za krotko, jest idealnie :eek:k: tylk oze widzisz roznie czasami bywa i jest mi za malo ;)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Hehe ja jeszcze takich nie używałam :) jestem chyba jakiegos starego typu bo ja tylko normalne :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to sprobuj, ja teraz gladkich praktycznie nie uzywam, tylko prazki i wypustki :D
lepsze doznania sa :)
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
moze zalezy u kogo
max love u mojego chlopaka dzialaly, az przesadnie, on juz mial dosc, a sprzet stal na bacznosc dlugi czas, a chlopak skonczyc nie mogl :]
jak dla mnie to tez bylo za dlugo


Nika w jakiej cenie one ? :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tak jak wszystkie unimile cos kolo 6 zł, sprobuj, ale jak dla mnie to one sa męczące :]
 

kamilian

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
z karuzeli
Czesc Dziewczyny!
Zwracam się do was bo widze że na forum dla kobiet macie znacznie wiecej tematow, niz my u facetow, i nie boicie sie odpowiadac na ruzne pytania. Wiec co sadzicie o prezerwatywach durexa przedluzajacych stosunek?? Czy naprawde tak dzialaja czy to tylko bujda? Pozdrawiam, dzieki za wasze odp
w moim przypadku okazało sie to jest prawda! na serio, dygałem i dygałem a tu nic, normalnie szok. W pewnym momencie moja dziewczyna juz go ze mnie sciagneła bo nie mogła wytrzymac.. hehe i po chwili hip hip hura, udało sie skonczyc. Na serio mozna sie zmeczyc z tymi durexami wydłuzajacymi stosunek
 
G

Guest 65657

Guest
witam
;) ja 'świeży' w temacie. żona 'dochodzi' wolniej, ja (zawsze zbyt) szybko ... no to spróbowaliśmy durexa (akurat w rossmanie była promocja). na mnie działa, stosunek się (nam / mi ;] ) wydłużył dość znaacznie. kobieta troszkę zmęczona ale zadowolona :p. a, następnym razem unimila przetestujemy. durexy to pierwsze nasze 'przedłużające'.

czytam ten wątek... texty 'nie zadziałało jak chcieliśmy, nie polecamy, odradzamy' są bez sensu - benzokaina na jednego zadziała silniej, na drugiego mocniej, tu nie ma reguły (jak z innymi środkami znieczulającymi, przeciwbólowymi, etc.). któraś para skarżyła się na wysypkę czy swędzenie (ogólnie podrażnienie) - zanim zastosujecie tego typu 'wynalazek' zainteresujcie się czym on jest, w ulotce jest przecież o takich 'możliwych skutkach ubocznych' mowa...

milusich doznań i extra orgazmów życzę Wam ;D
[M/D]
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No Ameryki nie odkryłeś :) to jasne ze na jednego dziala cos tak a na innego inaczej :) jak wszystko, na mojego faceta srednio dziala dlatego nieuzywamy.
 

Wiedziemka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Warmia
kiedyś z ówczesnym partenrem byliśmy zmuszeni stosować przedłużające, bo było bardzo źle z szybkością i działały, wprawdzie róznica była kwestii kilkunastu sekund, ale wtedy to była znaczna róznica
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
oj w przypadku mego faceta działają :) nie wierzyliśmy więc wypróbowaliśmy i dziękować tym co je wymyślili :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a my nie porzrebujemy, bo mój facet doszedł do takiej wprawy, że jak raz powstrzyma, to później może dłuuuugo
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
my dopiero niedawno zaczęliśmy więc nie dziwię się że jeszcze może coś nie wychodzić.
 
Do góry