Prezerwatywy Przedłużające Stosunek

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Berials nie wie co odpowiedzieć... zamurowało go takimi pytaniami!
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Ja tylko moge powiedzieć, ze durex performa nie przyniosły zadnego efektu, więc nie polecam :)...
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
zgadzam sie Nika z Toba w 100%! po co mi długo skoro i tak koniec jest taki sam!!
a kto powiedzial ze koniec jest taki sam???!!!
i kobiety moga roznie dochodzic i faceci! kobiety maja 2 rodzaje orgazmow i kilka rodzajow ich intensywnosci! faceci tak samo maja rozna intensywnosc i wszystko zalezy od podniecenia do jakiego sie doprowadziliscie przed stosunkiem, gry wstepnej i samego stosunku i tego jak bardzo podniecaja was pozycje i widok ukochanej osoby w neglizu. poza tym facet konczyc moze tez w rozne miejsca :lol:
a tak w temacie to nigdy nie stosowalismy gumek ani zadnych innych zabezpieczen i nie bedziemy.
a najlepszy seks mielismy podczas starania sie o dzidzi :D
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Używałam tych prezerwatyw ze swoim chłopakiem i ich nie polecam nikomu, chyba że ktoś ma naprawdę z tym problem. Po pierwsze mój partner nie mógł dojść oraz ten płyn którym są one od środka nawilżone spowodował u niego swędzenie oraz pieczenie. Tak więc żadnej zabawy przyjemnej z tym nie było.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
u mojego ta substancja powodowala totalne drętwienie i w sumie nie bylo to nic przyjemnego :/
 

krzysztofp80

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
jeżeli chodzi o przedłużenie stosunku to performa na mnie działają ale czasami za dobrze i ten stosunek za długo trwa co nie podoba się mojej dziewczynie... podsumowując raz na jakiś czas można a nawet trzeba stosować ale nie za często
 

chili

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Przy mnie nie działały :p Mogą być 3 przyczyny:
1. Bardzo podniecam mojego chłopaka :klaszcz:
2. Chłopak ma problem z erekcją :niepewny:
3. Prezerwatywy są przereklamowane
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Unimile to max love, te i owszem jakiś tam efekt dają...ale nie uważam żeby były warte zachodu...jak wielu już powiedziało nie liczy się czas tylko technika...lub intensywność :p
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
u nas Durex nie zadziałał, zreszta dla nas również nie liczy sie długosc tylko jakosc :)
 

buretka

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz..:)
wg mnie to zaden wstyd ze ktos takie uzywa..Chociaz wiadomo ze tutaj bardzo duzo zależy od nastawienia ( a może napalenia) faceta..
 
Do góry